Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Joci10

    őstag

    válasz somogyib #285 üzenetére

    Ha nem érted a hozzászólásomat, akkor ... olvasd el újra. ;) :D
    De tényleg! :) Én nem siránkoztam, csak megértettem az eredeti felvetést - és próbáltam megmutatni és áthidalni a két oldal 'igazságát'. Próbáltam elmélkedni, és elemezni, miközben rámutattam egy-két dologra, ami mindkét oldalt közelebb viheti a másikhoz. Mégha nem is fogja elismerni az egyik oldal a másik igazságát, 'tökéletes' vagy 'általános' igazságnak; attól még így esetleg megértheti a másik oldal gondolatait, felvetéseit, indokait, érveit.
    Vagyis próbáltam elmagyarázni az eredeti kérdést feltevőnek, hogy mi lehet az oka, hogy nem az van, mint régen (ezt a hozzászólásából úgy értelmezem, hogy sikerült is elérnem); illetve az itt őt lehurrogóknak, hogy miért is volt olyan a felvetése, amilyen; és miért nem kellene úgy hozzáállni, mint ahogy páran megtették (ezek szerint ezt még nem sikerült elérnem). Mindezt próbáltam humor-cseppekkel fűszerezni, hogy ne gondolja senki sem támadásnak, vagy sírásnak, vagy bármi nem odavalónak. Nem tudom, én voltam-e a hibás, hogy ezt sem sikerült átvinnem, de remélem, most majd így, direktben átmegy. :)

Aktív témák