Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • totron

    addikt

    válasz clon #30 üzenetére

    Már hogyne tudnám.:) Pánik nincs, pont emiatt van egy központozott Home gomb. Bebrúgva, reggel, este, fejjel lefelé, futva, magzati pózban, jókedvben-bőségben, szomorkásan is: mindig nyomható. Mindig nyomható és ugyanoda visz. Hagyjuk már ezeket a túltolt "úgyis hülye vagyok hozzá"-t. Akinek nem kell gyámság felnőtt korában, tehát nem beszámíthatatlan vagy fogyatékos, az meg fogja tudni ugrani a feladatot. Tanítottam eleget, idegent, rokont, okosat, butát ahhoz, hogy lássam: háttérok az mindig van a nemmenésre, de rendszerint elkent-kimagyarázott, technikát démonizáló, belül meg valami más van, amiről sokszor maga sem tud, csak a technika meg körbe vesz és szembe jön, azt a legkönnyebb megtalálni. Fájdalmasan hülyebiztosak a néptermékek, maxim az user foga nem fűllik hozzá ésvagy nincs elég türelem a környezetében. Ez alatt inkább értem azt, hogy elsőre is leoltják vagy eleve csak szégyelli megkérdezni családtagtól. Idegennel meg ritkán találkozik az öreg, de ha igen, attól kevésbé/nem szégyelli, én ezt figyeltem meg. Egyik se volt hülye akik segítséget kértek vagy akikről hallottam. Telókról beszélnek sokszor az emberek, de arról kéne a legkevésbé, a válaszok a körítésben rejlenek. Mert lehetne ez tv vagy fosógép vagy konyhai robotgép, sokminden.

    A funkciókkal való telepakoltság problematikáját sem értem: nem kell használni, aztán rendben is vagyunk. Onoka eldugja az ikonokat, letisztult home screennen elvan a nagyi. Mert elvan. Ha akar. Akksimerülés miatt lehetne releváns a felesleges unkció, na de ahhoz is be kell lennie kapcsolva annak a funkciónak.

    Siemens C35-nél volt pl. a WAP gomb az arcba tolva, hogy forgalmazz minél többet. Ugye ma már ilyen nincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák