Hirdetés

2018. november 20., kedd

Gyorskeresés

(#1) Rothmanakos

Rothmanakos
(kvázi-tag)

Nincs notch, nem tetszik.

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#2) zozzo72

zozzo72
(fanatikus tag)

Ha egy collal nagyobb lenne a kijelző én meg is venném.

(#3) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Z3310-es elég erős klón...

VKWorld azért elég érdekes "gyártó"

(#4) mg1992mg

mg1992mg
(senior tag)

Van benne valami, ami miatt tetszik... Jó az összkép.

Samsung Galaxy S9+, Samsung Galaxy Tab A6 10.1

(#5) pusszycat

pusszycat
(PH! kedvence)

Nem rossz, bár nem miattam fognak megtollasodni. :)

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) HUAWEI P Smart - Black -

(#6) Luck Dragon

Luck Dragon
(PH! kedvence)

Ahhoz képest hogy nem én vagyok a célközönsége a készüléknek, így képen egészen rendben van.
A specifikáció is.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line. Xiaomi Redmi Note 4 & Redmi 4X & MI A1 B20. Logout összehasonlítás.

(#7) Nartaas

Nartaas
(lelkes újonc)

A mix-et hasznalom lassan egy eve. 100 dollart siman megert. Hozza azt ami iger, teljesen jol mukodik a mindennapokban es jol nez ki. Egz avatatlan szem valami flagshipnek is nezheti:)

(#8) janeszgol

janeszgol
(PH! kedvence)

Majdnem kihagytam a cikket. Érdekességről írt, de kételkedtem, mondván milyen érdekességet tudnak még mutatni? Hát tudtak. Azt nem állítom, hogy látom értelmét (attól még lehet neki), de valóban érdekes.

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Érdekes koncepció. Illetve modell.

Biztos van benne egy két érdekes buktató a rendszerben. Ahogy szokott lenni. Mert ez egységes és élhetőnek - tűnik.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#10) jFox válasza Duliee (#3) üzenetére

jFox
(őstag)

Nem kizárt, hogy ő szállítja a HDM-nek is. :K
Szettem már szét Nokia 3310-et. Hááát... nem az a régi jó finn minőség. :N

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#11) ANOka

ANOka
(senior tag)

Ugye lesz dual SIM-es változatban is? :R

(#12) skitter válasza ANOka (#11) üzenetére

skitter
(senior tag)

Remélem. Ha a kamera is OK, ez lenne az álomtelefonom - idén egyet törtem, egyet áztattam, ez mindent kibírna. :DDD

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#13) Duliee válasza jFox (#10) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Ebben nem nagyon reménykednék... Ezt kb az első összehasonlításkor ki lehet szúrni a rendszer kapcsán.

(#14) punky10 válasza ANOka (#11) üzenetére

punky10
(PH! addikt)

Egy kissebb összeget feltennék arra,hogy csak dual SIM-es verzióban lesz... :)
Egyébként nekem tetszik...

Xiaomi Redmi 3s Prime/Note 4/Huawei P20/Samsung Galaxy tab A6 10.1 LTE

(#15) w.miki

w.miki
(PH! addikt)

3,5" 4GB RAM, 64GB ROM, android, ez tetszik. Ilyet keresek csak billentyűzet/káva nélkülit.
A világ első zsebre rakható okostelefonja 2015 után.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#16) skitter válasza w.miki (#15) üzenetére

skitter
(senior tag)

A billentyűzet strapatelefonoknál hasznos azért, jó, ha poros, vizes, dzsuvás kézzel is használható a készülék. Egyébként még azzal együtt se lehet ez olyan nagy fizikailag.

[ Szerkesztve ]

Az ember már nyugodtan idegeskedni se tud.

(#17) jFox válasza punky10 (#14) üzenetére

jFox
(őstag)

Én ezzel szemezek, csak el kéne adni a jelenlegi telefonjaimat. [link] Igaz ez nem strapa telefon, de az ára meggyőző. :K
Csak kipróbálni egy billentyűzetes android telefont... :) Sajnos a BB nekem túl drága.

@Dulee: én nem reménykedem semmibene, csupán közöltem, hogy a "gyári" Nokia 3310 sem egy nagy eresztés. Simán lehet egy átcimkézett ilyen vagy más kínai OEM gyártó telefonja.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#18) kelly416

kelly416
(PH! kedvence)

Hát... nem is tudom. Megnéztem elsőre az S8 oldalát. Az egy dolog, hogy mindenben vagy világelső, vagy a legjobb (de tényleg, minden úgy van feltüntetve, hogy soha jobbat még eddig...), de egy dolgot segítsetek már megfejteni. Azt írja a mikrofonra, hogy "High-End Microphone, reduce background noise from South Korea". Ez kb. annyit akarna jelenteni, hogy "elhallgattatja Dél Koreát"? :DDD

(#19) sanchezsa

sanchezsa
(PH! kedvence)

Egész korrekt kinézete van. (Anno a Nokia 7230-at azért szerettem mert hangyányival nagyobb volt a kijelző a átlagosnál) Ennél is lehetne picivel nagyobb.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#20) Johnny70 válasza kelly416 (#18) üzenetére

Johnny70
(kvázi-tag)

És ez a szöveg, ez sem semmi: There is nothing quite like the physical satisfaction of flipping open a phone. Ezt a T2 Plus flip telefonhoz írták....

[link]

Amúgy a készülék maga elég pofás lenne, anyám biztos szeretné, neki még megy a Motorola V3, a múltkor kellett vennem hozzá aksit, mert már csak 4 napot bírt.

(#21) kelly416 válasza Johnny70 (#20) üzenetére

kelly416
(PH! kedvence)

Nagyon királyul nyomják. Komolyan, a reklámszövegek alapján már majdnem rendeltem is egy készüléket, csak sajnos a röhögéstől mindig mellé kattintottam a gombnak. :C

Uh, azok milyen jó kis telefonok voltak. Faternak rendbe rakattam egy Motorola RAZR (nem V2, nem V3, az első generációsat) telefont, rettenetesen megörült neki, de egy nap után megint az okostelefonját használta. Mondjuk az is Motorola, csak Moto X4. Nem tudta már nélkülözni sem a nagy kijelzőt, sem a funkcióit.

[ Szerkesztve ]

(#22) TCSZ

TCSZ
(senior tag)

Glonass lesz benne? És vajon milyen fényerejű lesz az a kijelző. Az alapötlet Jó. Csak az az érzésem, hogy szándékosan nem csinálnak jó klasszikus mobilókat.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.