Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • podtibi

    senior tag

    válasz Cyberboy42 #4 üzenetére

    Ez nem teljesen így van. Jelenleg a 10-es és a 900-as szériákat gyengíti biztosan a driver. Mint pl. a 1060 és a 980ti. Alatta levőkről meg kár beszélni.

    Másrészt ha már optimalizálniuk kell driver-el, akkor ott még nagyobb a gond szerintem. Én egy 2070-esen vettem észre hogy a pubg-t nem vitte ugyanazon a teljesítményen fps-ben, fogalmam sincs mennyi driver frissítés után. De az tuti hogy köze van a driver-nek is hozzá. Meg hát hiába a driver-el való optimalizálások, ha a játék még annyira sincsen optimalizálva.(Frissítések után sem.)

    Énmagam azt mondanám hogy ez inkább egy szokásos illúzió. Mert hogy 8 játékon segíthetsz, de a többi félmilliárddal mi lesz?(Vagy van az több is?)

    Ami biztos hogy időben kell abbahagyni a frissítést. Húszas szérián pl. már nem is ajánlanám a driver frissítését. De majd mindenki önmagából következtet egyszer csak.

    Amúgy meg tökéletesen fogalmaztál. "Csak azért vannak hogy az új játékok flottul menjenek." De ebből sem az összes és nem is mindegyik fajta videókártyán.
    Aztán idő kérdése és ezek is ellesznek hanyagolva.(Mint kártyák és mint játékok.)

    [ Szerkesztve ]

    Ezt inkább rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák