Hirdetés
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
galaxys80
veterán
Bosszú az lenne, ha ezentúl minden Samu topikba bejárnék trollkodni.
De ezt már csak, azért sem tenném meg, mert ha nagyon muszáj lenne választanom egy kedvenc márkát az technika világából, akkor az a Samsung lenne. (De erről pszt. a kolléga meg ne tudja
)Itt igazából csak a korábbi nevetséges hsz-ek hatására írtam egy hasonlóan nagy badarságot, mert kíváncsi voltam a reakciójára fordított esetben (De tényleg el kellene olvasni az előzményeket).
Utána viszont tényleg felesleges volt már részemről válaszolni is, úgyhogy ezennel én le is zártam.
-
RaveForce
veterán
-
galaxys80
veterán
Beakadt a lemez?

(#31) MartOOn
Nem ismered az előzményeket.
-
MartOOn
addikt
Bezzeg ha én leírom a velemenyem egy apple topikban egybol ugrik a 3 nap... Ha samsung s5 topikba, akkor csak siman torlik...
Fejezzétek be.
-
Zolik
senior tag
tetszik ahogy magadat jellemzed, tudod van egy mondás ami rád maximálisan igaz: mindenki magából indul ki. nem veszed észre hogy ezzel magadat járatod le....
nem alacsonyodok le a szintedre és itt befejeztem a veled való kommunikációt. -
galaxys80
veterán
-
Zolik
senior tag
Örülök, hogy elismered magadról, hogy itt a legnagyobb troll vagy
Kérj troll rangot őstag helyett, sztem biztos megadják 
-
galaxys80
veterán
Mondja ezt a mobilaréna legnagyobb trollja. Most kaptam röhögőgörcsöt.

Az eredeti hsz-em is a folyamatos trollkodásodnak szólt.
Mindig,olyan vicces fiú vagy minden Apple cikknél, aztán valahogy a Samsung topikokban elveszted a humorérzéked. -
Zolik
senior tag
-
M5Norbi
őstag
Igen ebben igazad van.
Én pl pont ezért nem szeretem az N+1 készülék stratégiát.
Nekem mindegy és lehet válogatni na meg külön van egy rakás ami csak bizonyos szolgáltatós,más meg bizonyos régiós de ennek akkor is az a vége hogy mindegy egyes darabra kevesebb ráfordítható energia marad.
És ahogy megy az idő a kicsit is régebbiek el is maradnak. -
galaxys80
veterán
-
Zolik
senior tag
-
alkatraz3000
őstag
Nem is mondtam , hogy kevesebb lett volna. De nézzük meg az Apple számait, ami nagyobb ugrást visz végbe évről-évre . Ott le is van bontva kontinensekre, és abból látható, hogy Európában minimális növekedés volt elérhető.
-
joey04
titán
-
ctvagyok
őstag
Szerintem kb semmivel, minimális lenne az eltérés.
Ezt kifejtenéd miből gondolod? Vagy te elemezted ki a Samsungnak, hogy ne is adja ki idén az EU-ban?

Az valószínű, hogy kevesebb nem lett volna a bevételük, még ha egy tonna reklámot is vettek volna. -
Szakiii
addikt
A foglalt RAM nálam kb 70-80% körül mozog. De végülis azért van hogy használja

Lehetne még biztos javítani a TW-en de már azért elég jó és sok funkciója van nem csak egy skin.
Szerintem gyártanak jót meg rosszat is tény hogy volt egy gyenge korszakuk de talán kezdik észrevenni magukat.Mielőtt megvettem A5 is volt esélyes.
Nem indiszkrét de nem tudom mert ritkán találkoztunk csak azt tudom hogy vagy egyszer vagy kétszer javítani kellett és másodszorra talán azt mondták neki hogy visszaküldik a gyárba javításra.Egy M7 volt amúgy.
De ez bármely márkánál benne van simán vettem volna ettől HTC-t ha van a kékeknél.
Most még annyit sem látom de azt tudom hogy az utódja G3 lett.Hogy csalódás miatt vagy a G3 ár-érték aránya miatt azt nem tudom.Nekem ami nem tetszik hogy oké hogy pl nekem a note 4 szuper lett 5.1-el de az új launchert megkaphattuk volna pl.. és ez mindig így van.. az új dolgokat a régiek nem kapják meg de pl htc-nél igen...
-
M5Norbi
őstag
Igazából a játék részről nem tudok nyilatkozni,mivel már jó ideje nem játszom sem mobilon, sem számítógépen.De kétségtelen, hogy arra panaszkodnak a legtöbben. Nálam általánosabb és kevésbé általános felhasználás mellett jött elő a multitasking gyengesége. btw, Igen RAM-ra gondoltam (azt hittem egyértelmű
)Nem is feltétlenül kell rá panaszkodni, jó készülékeket gyártanak, az A széria is jó választás (3/5/7) , tagjai megérik a jelenlegi áron. Mi volt a baja a főnököd készülékének ? (csak, ha nem indiszkrét a kérdésem)
A foglalt RAM nálam kb 70-80% körül mozog. De végülis azért van hogy használja

Lehetne még biztos javítani a TW-en de már azért elég jó és sok funkciója van nem csak egy skin.
Szerintem gyártanak jót meg rosszat is tény hogy volt egy gyenge korszakuk de talán kezdik észrevenni magukat.Mielőtt megvettem A5 is volt esélyes.
Nem indiszkrét de nem tudom mert ritkán találkoztunk csak azt tudom hogy vagy egyszer vagy kétszer javítani kellett és másodszorra talán azt mondták neki hogy visszaküldik a gyárba javításra.Egy M7 volt amúgy.
De ez bármely márkánál benne van simán vettem volna ettől HTC-t ha van a kékeknél.
Most még annyit sem látom de azt tudom hogy az utódja G3 lett.Hogy csalódás miatt vagy a G3 ár-érték aránya miatt azt nem tudom. -
Hadeska22
aktív tag
A multitask rész igaz az nem a legjobb de ez (bár nézőpont kérdése) szerintem nem nagy dolog,inkább játékokból lép ki a többi meg(net,youtube,email) megy sőt nagyrészük osztott képernyőn is.
Sőt úgy is szoktam netezni hogy közben dlna-n megy a tv-re a film szóval azért működik az.A TW meg hogy mennyit zabál......mit? RAM-ot? Van elég teljesen akadásmentes.Energiát? Ha nem nyomkodom egész nap akkor nem merül túlzottam.
Lehet hogy én fogtam ki hibátlan példányt de én nem nagyon tudok rá panaszkodni.
Kipróbáltam volna aHTC-t bár a főnököm megjárta vele,csak azért nem az lett mert nem volt a Telenornál.
A G4 nem tetszik de biztos jó.(hogy jobb e ezt nem tudom)A G3-még esélyes volt de mivel évekig meglesz így az újabb modell mellett döntöttem.Elhiszem hogy sokan nem trollkodásból írják nyilván van negatív tapasztalat is.
Gondoltam álljon itt egy pozitív is.
Igazából a játék részről nem tudok nyilatkozni,mivel már jó ideje nem játszom sem mobilon, sem számítógépen.De kétségtelen, hogy arra panaszkodnak a legtöbben. Nálam általánosabb és kevésbé általános felhasználás mellett jött elő a multitasking gyengesége. btw, Igen RAM-ra gondoltam (azt hittem egyértelmű
)Nem is feltétlenül kell rá panaszkodni, jó készülékeket gyártanak, az A széria is jó választás (3/5/7) , tagjai megérik a jelenlegi áron. Mi volt a baja a főnököd készülékének ? (csak, ha nem indiszkrét a kérdésem)
-
M5Norbi
őstag
Nem feltétlenül mindenki trollkodásból/kötekedésből írja azt amit (igen ezt is észre kellene venni). Volt szerencsém használni egy s6-t huzamosabb ideig és habár összességében elmondható, hogy számos ponton javult, valahogy multitaskingban még mindig nem a legjobb, főleg egy HTC One M8 de inkább 9-hez vagy egy LG G4-hez képest.Nexusokról meg inkább nem is beszélek. Az, hogy Touchwiz mennyit zabál, azt meg inkább ne firtassuk.
A speciális garancia sem olyan mint volt a megjelenés időszakában, bár leginkább erről a magyar felhasználók tehetnek (visszaélések).A multitask rész igaz az nem a legjobb de ez (bár nézőpont kérdése) szerintem nem nagy dolog,inkább játékokból lép ki a többi meg(net,youtube,email) megy sőt nagyrészük osztott képernyőn is.
Sőt úgy is szoktam netezni hogy közben dlna-n megy a tv-re a film szóval azért működik az.A TW meg hogy mennyit zabál......mit? RAM-ot? Van elég teljesen akadásmentes.Energiát? Ha nem nyomkodom egész nap akkor nem merül túlzottam.
Lehet hogy én fogtam ki hibátlan példányt de én nem nagyon tudok rá panaszkodni.
Kipróbáltam volna aHTC-t bár a főnököm megjárta vele,csak azért nem az lett mert nem volt a Telenornál.
A G4 nem tetszik de biztos jó.(hogy jobb e ezt nem tudom)A G3-még esélyes volt de mivel évekig meglesz így az újabb modell mellett döntöttem.Elhiszem hogy sokan nem trollkodásból írják nyilván van negatív tapasztalat is.
Gondoltam álljon itt egy pozitív is.
-
Hadeska22
aktív tag
Nem feltétlenül mindenki trollkodásból/kötekedésből írja azt amit (igen ezt is észre kellene venni). Volt szerencsém használni egy s6-t huzamosabb ideig és habár összességében elmondható, hogy számos ponton javult, valahogy multitaskingban még mindig nem a legjobb, főleg egy HTC One M8 de inkább 9-hez vagy egy LG G4-hez képest.Nexusokról meg inkább nem is beszélek. Az, hogy Touchwiz mennyit zabál, azt meg inkább ne firtassuk.
A speciális garancia sem olyan mint volt a megjelenés időszakában, bár leginkább erről a magyar felhasználók tehetnek (visszaélések). -
RaveForce
veterán
Többen említitek hogy SW fronton kéne erősíteniük,de látom nem Samsungot használtok.
Nem vitát indítok csak a harmadik S-tipusom van és azt kell mondjam hogy jelentős a fejlődés,érdemes jobban megnéznetek.
Én elismerem ha valami nem jó és nem is védeném de az S6-on elég jól sikerült a software.
Lassan fél éves és sosem fagyott vagy akadt meg,jó a térerő és havonta jön egy frissítés.
Az utolsó kb egy hete és most monitorozza az appokat és amit 3 napja nem használtam azt (felajánlja hogy kapcsoljam be) állandó korlát alatt tartja hogy ne egye az akkut.A cikkhez: Ha nagyot akarnának gurítani az ünnepi szezonban akkor most kellene vágni az S6 és S6 Edge árakon végülis már félévesek és akkor pezsgőt bonthatnának karácsony után is.
mondják, mert valamit mondaniuk kell, nekem sincs égvilágon semmi bajom note4- gyel, 5.1.1 óta ráadásul kb. nexus gyorsaságú

-
M5Norbi
őstag
Többen említitek hogy SW fronton kéne erősíteniük,de látom nem Samsungot használtok.
Nem vitát indítok csak a harmadik S-tipusom van és azt kell mondjam hogy jelentős a fejlődés,érdemes jobban megnéznetek.
Én elismerem ha valami nem jó és nem is védeném de az S6-on elég jól sikerült a software.
Lassan fél éves és sosem fagyott vagy akadt meg,jó a térerő és havonta jön egy frissítés.
Az utolsó kb egy hete és most monitorozza az appokat és amit 3 napja nem használtam azt (felajánlja hogy kapcsoljam be) állandó korlát alatt tartja hogy ne egye az akkut.A cikkhez: Ha nagyot akarnának gurítani az ünnepi szezonban akkor most kellene vágni az S6 és S6 Edge árakon végülis már félévesek és akkor pezsgőt bonthatnának karácsony után is.
-
Kékes525
félisten
Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.
Egyetértek. Az Edge habár sikeres, nekem nem tetszik és nem is tartom hasznosnak a plusz edge funkciókat.
-
alkatraz3000
őstag
Szerintem kb semmivel, minimális lenne az eltérés.
-
RaveForce
veterán
nem csoda, az exynos kb állva hagyta a konkurens(eke)t, bár a mobilrészlegen meglepődtem, mindenki annyira temette őket, erre tessék, csak nem lett igazuk... vajon ha a note5 kapható lenne már EU-ban még mennyivel jobb számok jönnének..
-
alkatraz3000
őstag
Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.
A note5 mondjuk így egy nagy semmi lett, az s6 edge+ ugyanaz lett, ráadásul Európában nem is kapni.
@galaxys80 +1

-
galaxys80
veterán
-
S e t h
nagyúr
Idén vártam először kifejezetten, hogy megmutatkozzon a negyedéves eredményekben a hozzáállásuk a vásárlókhoz, de ahogy nézem itt is gond van a fogyasztói öntudattal.
Idén szinte változatlan formában, azonos architektúrára épülve dobálták ki a telefonjaikat, plusz bűvészkedtek a piacra való bocsátással is, lásd Note 5 és lám-lám, mégis sikeresek.
Most vagy kozmetikázottak a statisztikák, vagy tényleg elértünk oda, hogy a Samsung is bármit megtehet mint az Apple. -
MartOOn
addikt
Hirtelen "félrevezető részleget" olvastam... Ami valljuk be nem is butaság. Egyszerűen rém ciki amit muvelnek. Csodalkozom h vannak még fanok. (mondjuk azok koromszakadtaig vedik is oket) amit az s5-tel tehat a tavalyi csucsmodellel csinalnak az a legalja. 18. valtozat jott mar ki az 5.0-bol de egyre xarabb. Csak be kell nezni a topikjaba. Megy a siras folyamatosan. (az igazsagot meg ne probald leirni nekik, hogy a samu magasivbol xarik már az s5-re, ugyis toroltetik a hsz-ed) szoval volt par samsung flagshipem de nalam elkapaltak magukat.
Support zero. Jo lenne ha osszekapnak magukat es nem az applet majmolnak (termeszetesen nem a jo ertelemben) de az a baj, hogy ezeket a pénzügyi sikereket annak fogjak elkonyvelni hogy jo uton haladnak. Pedig nem. -
Szakiii
addikt
Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.
Szoftveresen tényleg oda tehetnék magukat, akkor újra a legjobb választás lenne android fronton. A note 4-nek is kellett kb egy év mire jó lett... így adták volna ki sokkal nagyobb siker.
-
#29263560
törölt tag
Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.
Nope

-
Zolik
senior tag
Na végre egy kis jó hírek a samutól.

Lassan beérik az applet
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Mr President
senior tag
Végre normális irányba haladnak. Az A sorozat kifejezetten tetszetős és minőségi. Az S6 és a Note 5 nagyon jól sikerült. Ha még a szoftveres részen reszelnek valamint az árakat picit csökkentik akkor mégjobb eredményekre tennének szert szerintem.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 1000GB 1 év gar
- Dell Inspiron 5441 Snapdragon X Plus / 16GB 512SSD/ AI PC Brutál akkuidő
- Samsung QM55B 55" UHD 4K LED Signage Reklámmonitor 27% ÁFÁS
- MacBook (Retina, 12-inch, Early 2015) A1534 256GB/8GB memória (3hónap Garancia)
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest

)



)



