Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz #92006144 #25 üzenetére

    Nevethetsz, de attól még ez az igazság, a lead is ezt támasztja alá. Az sajnálatos, hogy te soha nem nyitod meg a főoldalt és a fórumban látható sávban valóban nem látszik a lead (ez a része mea culpa, de erre nagy naívan egyáltalán nem is gondoltam az íráskor - ahogy arra sem, hogy valaki 5800-ra asszociál, de az egy más kérdés -, mert a magam részéről, mikor híreket akarok olvasni, a főoldalról indítok), de arra a gyanúsításra, hogy rossz szándékkal, direktben megtévesztő címet akartam adni a hírnek, hogy többen kattintsanak rá, csak annyit tudok mondani - remélem, ennyit még megengedsz, miután gyakorlatilag elmondtál a világ aljának -, hogy jobb híján mindenki magából indul ki (ha pedig nem inged, nem veszed magadra).

    Azt nem tudom, hogy milyen az origo meg az index (és az egyéb ilyen vackok), mert soha, de soha nem olvasok ilyeneket, még futólag sem. A PH!-n kívül 99 százalékban angol nyelvű oldalakon mozgok.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák