Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz Prien #32 üzenetére

    Jó. Tudok vele játszani, nem nyavajog, hogy kevés a belső tárhely, napfényben is látható a kijelző, a kamera nekem megfelel, és árban messze a legolcsóbb volt, amit venni tudtam (48.000.-Ft).
    Persze én is eredetileg a Xiaomi Note 4 4/64-et akartam, de ez annál is olcsóbb volt akcióban, és az még mindig nem kapható :(
    Szóval bár a színével barátkozni kellett (fehér/ezüst), nem bántam meg a döntésemet :N
    Ellenben van pár hátránya is a készüléknek, ami a tesztben is meg van említve. A legfeltűnőbb, és legidegesítőbb, hogy a beállítások fele angol; ami viszont magyar, az meg fura fordítású, és nem mindenben egyértelmű.
    Persze ez a tiniknek nem okozhat gondot, csak az olyan vén trógereknek mint én, akiknek az idegen nyelv az Orosz volt az iskolában, na azoknak már igen :DDD
    Más, és mindenkihez szóló kérdés:
    Hol lehet beállítani a csengőhangoknál, hogy híváskor azonnal teljes hangerőn szóljon, és ne majdnem némán, és közel fél perc alatt erősödő hangon csörögjön?
    Emiatt már több hívást is elmulasztottam :(((

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák