Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hmb

    aktív tag

    válasz gattolino #9 üzenetére

    a globalis mobilpiac novekedeserol,lehetseges okarol szol a cikk.az egyik hozzaszolo ketelkedett abban hogy az 5g lenne a lehetseges ok a novekedesre.en ramutattam hogy tulsagosan csak magyar szemszogbol nezi a dolgot,meg itt europaban is arulnak szolgaltatok5g-es kinai keszulekeket amik kozepkategorias arsavban vannak.es az egesz vilagon javaban epulnek az 5 g halozatok,tudtommal pesten is mar szolgaltat a voda,jovore pedig a tobbi szolgaltato is belep es folyamatosan epitik ki az orszagban.ha most all valaki telefoncsere elott valoszinuleg lehetoleg 5g mobilt vesz.persze magyarorszag ebbol a szempontbol rossz helyzetben van leven bolhafingnyi piac,nincs valodi verseny es valasztek.de irrelevans a globalis piac szempontjabol hogy mi van ott,leven meg az uropai piacnak sincs a 0.5%-a.de nezd mas orszag szemszogebol:nekem az hogy most valtottam 5g galaxy note 10+-ra teljes biztositassal(lopas,rablas,mosas stb) korlatlan net,sms,hivas havi 30 ezer forintomba kerul atszamolva a fizetesem kb.25-od resze.ha lenne otthon ilyen valoszinuleg te is valtanal.most ugyanez a helyzet europaban,az usaban, japanban stb,jovore biztos hogy latvanyosabb lesz a novekedes ahogy bovul a lefedettseg meg kijonnek a meg olcsobb 5g mobilok,amik mar nem folso kozepkategoriaban vannak hanem joval lejjebb.

    [ Szerkesztve ]

    a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

Új hozzászólás Aktív témák