Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz mjani1172 #1 üzenetére

    Én meg a Samsungtól hányok úgy unblock.
    Ha fizetnének se kellene Samu telefon - mondjuk más sem tőlük.

  • ujvendeg

    tag

    válasz mjani1172 #1 üzenetére

    Csak egy apró pontosítás a szerzőnek és a t. olvasóinak: hosszú huzavona után, a Samsung Galaxy S21 FE - sokáig kétséges volt, hogy egyáltalán elkészül-e - 2022. január 7-én került bejelentésre: a neve a tavalyi esztendőre utal, de a telefon valóságos forgalmazása 2022 januárjának második felében kezdődött, más szóval, majdnem csakis annyira tavalyi telefon, mint a Xiaomi 12-es alapsorozata: ezt, mint ismert, 2021. december 31-én tették hivatalossá, ami gyakorlatilag értelmetlen dátumozás volt, mivel a készülék először 2022-ben került a fogyasztók kezébe. Öt angol nyelvű szaklap nevét adom meg e tényekről, ha bárki kételkedne. A tesztelt telefon fényjátékában az égvilágon semmi nem eredeti. A Huawei egy igen szerény képességű - de akkor az volt a középkategória -, amúgy meglehetősen népszerű, és ma már elképzelhetetlen áron kapható telefonja, a Huawei Y3 II - egészen hasonló fényjáték-trükköket adott elő a kameragyűrűjével, mint amit ez a kissé túldicsért, már a piacra kerülésekor problémákkal teli telefon. Az, amit tud, több tucat, vagy inkább többször több tucat telefonról elmondható. De fényjátékot a Huawei 2016-os aprócska telefonján kívül más készülék is tudott. Biztosan bennem a hiba, de nem igazán értem, hogy egy mobiltelefon - ami számomra elsősorban még mindig leginkább telefon - értékéhez, tudásához mit ad hozzá a hátoldalán villogó, giccses fényjáték.... (A kollégával egyetértek.)

Új hozzászólás Aktív témák