Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsoltyyy

    senior tag

    válasz Aggastyán #85 üzenetére

    Ez igaz, hogy az omnia7 se annyival kezdett, de az akkoriban csúcs hardverrel volt szerelve. Ez a nokia meg korántsem az... :(

  • kutkut

    addikt

    válasz Aggastyán #85 üzenetére

    Nincs saját elképzelésem... szerintem ez a teló még 70-et sem ér... Egyszerűen fölöslegesnek tartom a mai piacra, így nem tudnék hozzá árat mondani...

    Amúgy, te mondtad az itteni cikkírókra, hogy milyen negatívan állnak hozzá a Symbianhoz... Én erre kérdeztem, hogy te tudnál-e olyat mondani, amiért érdemes lett volna csupa jó dolgokat írniuk erről a telóról...

    Egyébként, én (de szerintem még sokan mások is) úgy választok telót, hogy megnézem, az egész piacot, és azok közül választom a legjobbat a kiszemelt árkategóriában. Szerintem figyelembe kell venni, hogy más mit ad ennyiért, hiába van valaminek 1-2 jó tulajdonsága...

    Ezek alapján miért írtak volna pozitívan erről a telóról? :F

    Meizu MX3 32GB

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz Aggastyán #85 üzenetére

    Szia,

    a cikk végén direkt említésre került pár árban konkuráló modell. Ezekkel kell versenyeznie az X7-nek. A cikk lehet, hogy szerinted elfogult, én lassan két hete használom a telefont, hidd el, hogy van összehasonlítási alapom (csak elég áthúznom a székem dr. Kind asztalához, hogy nyomkodjak egy SGS II-t). A tesztben direkt kihangsúlyoztam a pozitív részeket (maps, anyaghasználat, zajszűrős mikrofon, zenei képességek, akkumulátor), pont azért, mert ez nem egy részrehajló fikahegy óhajtott lenni (s szerintem nem is az), hanem egy jellemzően objektív cikk, szokás szerint szubjektív véleményekkel és konklúzióval leöntve. Minden cikkünk ilyen. Elolvashatod a konkurens(?) oldalak írását is, ahol a szerző N8-at használ jóideje saját telefonnak, nekem az a véleményem, hogy kicsit jobban tud az ember írni akkor véleményt, ha nincs saját mobilja, csak egyikből a másikba költözik.

    Természetesen mindezzel nem kell egyetérteni, tiszteletben tartom a véleményed, de ha azt kérdezed, hogy ennyi pénzért milyen jobb telefon van, akkor mindenki azt fogja válaszolni, hogy gyakorlatilag bármi, ami ennyiért kapható és nem Nokia... és zárójelben csak annyit, hogy a sokkal többre képes Samsung Wave-nek egy éve a kezdőára is alacsonyabb volt, de baromi hamar lesz majd egy hozzászóló, aki benyögi, hogy ZTE Blade... és harmadáron azért az nem egy szar vétel... De az Xperia neo, az Optimus 2X, a Black, az Omina7, a Trophy... soroljam még? Lehet szeretni a Symbiant, de egyszerűen más élmény használni egy modernebb oprendszert hozzátéve persze, hogy még mindig rengeteg hely van, ahol a Symbian nyerhet egy spéci program, vállalati IT infrastruktúra, vagy egyéb céges megfontolásból.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák