Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr K

    senior tag

    válasz jeni #3 üzenetére

    Nekem pl. van kettő is: 8.1 (109 eFt), 5.3 (53 eFt). Nincs több hibájuk, mint a korábbi mobiljaimnak. Nem érzem annyira drágának sem őket. Amire használom, arra bőven elég a teljesítményük. Kapnak frissítéseket. A 8.1 megkapta az ígért két főverziót. (Android 9->11). És ha legközelebb mobilt veszek, biztos nem fogom kizárni a Nokiát.

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

  • Mr K

    senior tag

    válasz Mr.Silkó #63 üzenetére

    1. Ha a korábbi Nokia modellekből indulok ki, akkor a frissítés annyiból áll, hogy időnként töltés után felszólít, hogy indítsam újra a mobilt.
    2. Manapság a számítástechnika legdinamikusabban fejlődő ága a számítógépes bűnözés, meg az illegális adatgyűjtés (kémkedés). Nem szeretném túlértékelni a frissítések jelentőségét, de azért nem is becsülném le.
    3. Nem volt még olyan mobilom (az LG G6-ot kivéve), ami ne bírta volna ki legalább 3 évig.

    Árszínvonal: Megnéztem pl. a cikkben referenciaként említett Galaxy A52 tesztjét: abban pl. az áll, hogy az induló ár 140 ezer (az 5G-s változat 175 ezer?).

    A korábbi modelleket még Android One-ként reklámozták, az X10-nél ilyet nem láttam. Megszűnt a program, vagy csak az új Nokiák már nem vesznek benne részt?

    A 4GB rengeteg ahhoz képest, hogy javarészt ugyanazokat a feladatokat oldjuk meg vele, mint 10 éve (vagy számítógépek esetén 30 éve).

    [ Szerkesztve ]

    ''The third planet is incapable of supporting life. Our scientists have said there's far too much oxygen in their atmosphere.''

Új hozzászólás Aktív témák