Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheVeracLord

    csendes tag

    válasz jeni #3 üzenetére

    Családban is van még pár, bár inkább az ingyen hűség mellé dobott alsó vagy alsó közép kategóriás készülékek (4.2, 5.3 etc). Középkorú szülőknek - akiknél a Nokia márka még a minőséget jelentette - kb tökéletesek cuz az aksik elég jól bírják meg a gyári droid kellően egyszerű számukra kis basic szociális média fogyasztásra, telefonálás , fényképezés mellett mindemellett pofon egyszerű szoftver támogatással.

    Az első pár próbálkozásait relatíve vállalhatónak voltak mondhatóak a hmd érában. Anno 3 évig nyúztam a 2018-as 6.1-et. A build quality kifejezetten remek volt, kiegészítve relatíve jó üzemidővel. Sajnos ahogy az évek teltek az idő eljárt az aksi felett, és mostanában kezdtem újra nézelődni a nokia határában de sajnos nagyon rossz irányba ment el a hmd aminek egy ékes bizonyítéka a fenti "csoda". Nincs meg az a masszív build quality ami a korai generációknak, mindemellett az ár érték arány is a béka segge alatt van... Úgyhogy nekem is más irányba kellett tekinteni új telefon témában - poco X3 pro.

Új hozzászólás Aktív témák