Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fateless

    veterán

    válasz arty #48 üzenetére

    "16ezerrel olcsóbban van egy támogatás és garancia nélküli terméked, ami mondjuk tény h erősebb hardver ... hátnemtom. nem tűnik az se best buynak"

    Azt nézd meg azért, hogy a tesztben említett tablet esetén a 3/32GB-os, Unisoc T610-es procival szerelt WiFi only tablet kerül 80k-ba. Amit felhoztam példaként, az 64k-ért 8/128GB-os, Unisoc T618-as procis, LTE-s GPS-es tablet.

    A 4/64-es WiFI-s Nokia tablet 100k. Ehhez képest írtam, hogy 35K extráért kapcs egy Apple iPad 9-est (ugyancsak 64GB-os változat, a sokkal jobb 4:3-as kijelzővel). Másik oldalról a 35k minuszért kapsz egy jóval erősebb és LTE-s tabletet. Mindkettő jobb vétel ennél számomra. Neked persze lehet a Nokia jobb vétel, nem fosztalak meg ettől a nézőponttól. Mellesleg a támogatás és garancia nélküli tablet sem feltétlenül állja meg a helyét. Küldtem már vissza javításra tabletet, és kaptam helyette újat. A Teclast-okhoz pedig szokott jönni javítócsomag - ugyanakkor rendszerverziólépés valóban nem lesz, amiben a Nokia erős. Merthogy megvan a maga erőssége a Nokia Tabletnek is, és mindenki maga mérlegelheti azt, hogy neki melyik opció az, ami jobban megéri. De kérlek, necsúsztass az infókkal, amiket írtál (dupla ár Apple esetén, 16k-s árkülönbség a kínai esetén - hiszen ekkor nézhetnénk egy 4/64-es kínai tabletet 40k-ért, és akkor már félár, miközben 3/32-es a Nokia)

    "A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

  • xsjado93

    senior tag

    válasz arty #48 üzenetére

    Ügyesen sikerült értelmezni a hozzászólásom :C
    (Nem :( )
    Számomra meg speciel jóval használhatóbbnak tűnik az iPad, még 4:3-as képaránnyal, mint ez a Nokia tab. Nyilván nem én vagyok a célcsoport.

    @erahurka
    Vannak még olyan emberek, akik szívesen fizetnek havi 1500 forintot azoknak az alkotóknak, akik szórakoztatják őket. Tudom, nagy összegről van szo, nem is lehet elvárni, hogy mindenki fizesse :N

    Your life is a lie.

  • Schuler888

    senior tag

    válasz arty #69 üzenetére

    Probalkozni kell kifuzo Tab S6ot vagy Tab S7+ venni, mondom ugy, hogy fogalmam sincs milyen aron vannak, de a Tab S6 elodjevel ami a Tab S4 mert ugye Tab S5 nem jott ki csak egy oocsositott Tab S5e, a mai napig tokeletesen elegedett vagyok, gyors a mai napig, gyonyoru kijelzo, S-Pen, DeX, 4hangszoros AKG rendszer eees hatlapi feny! Ha megdoglene szegeny en tuti S6 vagy s7+at vadasznek :))

    "Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

Új hozzászólás Aktív témák