Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lufoo

    csendes tag

    válasz MC Pite #366 üzenetére

    Üdv, nekem volt androidos telcsim, igaz nem Sony Xperia. ami nagy különbség az operációs rendszer. Az androidos telcsiken szinte mindent szabad, és ha nem gyári ROM-ot használsz akkor benne van a fagyások vagy a Force Close-ok felbukkanása is ami nem kicsit idegesítő, persze mindezt akkor csinálja amikor fontos lenne a gyorsaság. Ha megfelelő mennyiségű programot felteszel akkor olyan szinten lassul a telefon, hogy az már nem is telefon. Persze ha garanciát nem akarod elveszíteni akkor nem nyúlhatsz semmihez, Gyárilag csak telcsire tudsz telepíteni, sd-re nem. Ha megfelelő szintű androidost keresel akkor Samsung vagy HTC kell neked. Saját véleményem alapján a Sonyinak kicsi a billentyűzete, olyan "csajos" kis kezűeknek. A másik ami nekem nem tetszett, hogy nincs teljesen kiforrva megfelelően. Fejlődő rendszerről van szó, igaz egész rohamosan fejlődik és sajnos lemossa majd a symbiant is , de addig amíg nincs pénzem komoly androidos telcsire, ami nagyon stabilan fut legalább FROYO-val, addig maradok Nokia Fan. Ez az androidos őrület legalább akkora áttörés lesz, mint amilyen régen a Symbian 60 volt. De ez a PRIVÁT véleményem. Ízlések és pofonok, én még várok vele min. 1 évig. Addig lesznek malyd olyan telefonok amik számomra elérhetőek és a tudásuk is jobban kiforrott.

    Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Új hozzászólás Aktív témák