Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dadada

    tag

    válasz Bog #55 üzenetére

    Én nem vagyok egyik fan sem, mert csak a környezetemben van 5 - 6 fajta okostelefon. De azért séntít a dolog nem is kicsit akkor csak arra nem adtál választ, hogy, hogy ez miért is ajánlott:

    "Jön a frissítés, ami helyreráz néhány marhaságot, de alapvetően ezt a telefont azért tartom ajánlottnak, mert jó használni. Jobb, mint az i8910 HD-t, s ezt kizárólag a remekül kitalált kialakításának köszönheti. A kijelző dőlésszöge kinyitott állapotban asztalon és kézben is ideális, a gombsor a hülye helyen levő szóköztől eltekintve kiváló, ötvenmilliószor gyorsabban tudom elvégezni az általam fontosnak ítélt és gyakran használt funkciókat (levelezés, böngészés, SMS, naptár, facebookra képfeltöltés), mint az i8910 HD-n."

    Itt leírod, hogy neked mi tetszik! De ettől a szoftver még nem kicsit bugos. Hanem inkább nagyon.
    Én Samsung fan sem vagyok csak gondoltam szólok.

    Csak ha úgy mást teszteltek akkor a végén ott vannak a kis kifogások, hogy miért nem ajánlott és nem ilyen hibák miatt, hanem sokkal kisebbek miatt is, itt meg gyakorlatilag nem kis hibák vannak, hanem akkorák mint egy ház, szóval még mindig az a kérdés, hogy miért ajánlott ez? Akkor kéne rásütni ezt a plecsnit, ha majd a szoftver is megfelel az alapvető követelményeknek, mert most nem így van.

    Az meg hogy leírtad, hogy ez a szoftver ilyen meg olyan főleg nem jó, de a végkimenetel azért csak az ajánlott lett.

    De akkor ennyi erővel az Sony Ericsson X1 miért nem ajánlott? Mert az csak lassú!

    Mielőtt az lenne, hogy azt mondanám, hogy Nokia fan vagy nem mondom, és nem is mondtam soha azt, mert nem is érdekel az elkötelezettséged iránya, de az akkor is sántít.

    A HTC Touch Pro2-re ezt rásütöd, akkor rendben mert az működik, ez is fog biztosan de Te sem vagy jós, mint ahogyan én sem, szóval van amelyik készüléknek jár hónapokkal előre az ajánlott plecsni van amelyiknek csak akkor, ha tényleg úgy működik ahogyan kell működnie?

    "És akkor majd kiszállok és vitatkozhattok egymással, néha benézek röhögni, meg random módon bannolgatni egy-két túllelkesült júzert."

    Ezért nem értem az ajánlott dolgot...

Új hozzászólás Aktív témák