Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz dadada #24 üzenetére

    Hát igen, én tényleg arról vagyok híres, hogy különösen rajongok a Nokiáért. Tiszta sor, hogy azért szidtam a szoftvert, hogy a végén ellentmondásba keveredjek magammal és rátegyem a plecsnit.

    Nem, wazze, nem. A szar processzor megfelelően elhajtja még ezt a bétás vackot is, viszont kevesebbet fogyaszt, az átlagos felbontású kijelzőn faszán lehet netezni, a szoftver az alapfunkciókat ellátja, a widgetes főképernyő pofáncsapja a Samsung cuccát (amit ezek után max shortcutos főképernyőnek mernék a helyükben nevezni), s amíg a koreaiak nem tesznek le ekkora méretben egy használható QWERTY-t, addig igenis van létjogosultsága ennek a gépnek a piacon. Jön a frissítés, ami helyreráz néhány marhaságot, de alapvetően ezt a telefont azért tartom ajánlottnak, mert jó használni. Jobb, mint az i8910 HD-t, s ezt kizárólag a remekül kitalált kialakításának köszönheti. A kijelző dőlésszöge kinyitott állapotban asztalon és kézben is ideális, a gombsor a hülye helyen levő szóköztől eltekintve kiváló, ötvenmilliószor gyorsabban tudom elvégezni az általam fontosnak ítélt és gyakran használt funkciókat (levelezés, böngészés, SMS, naptár, facebookra képfeltöltés), mint az i8910 HD-n.

    Mindegy, tiszta sor, hogy jönnek a másik márka szerelmesei (mintha ezért akárki is fizetne nektek), hogy védjék a kedvencüket, aztán majd jönnek a Nokia imádók is (adok rá fél napot), akik szerint meg egy pöcs vagyok, hogy nem magasztalom az egekbe a cuccot.

    És akkor majd kiszállok és vitatkozhattok egymással, néha benézek röhögni, meg random módon bannolgatni egy-két túllelkesült júzert.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák