Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zoli62

    addikt

    válasz cutbrave #504 üzenetére

    Jó kis összefoglaló, így elsőre, egy szuszra. Nem csoda, hogy nem szereted T-s változatot, én aztán igazolhatom, hogy két funkció nem használható a szolgáltatós telefonon, a szoftverfrissítés, és az eszközfrissítések.
    Én viszont nem használok a fő képernyőn plusz alkalmazásokat, amikor nem akarom, nincs 3G hálózaton adatforgalom. Amiket meg szeretek, azokat külön indítgatom. Hangminősége nagyon jó. Kettős hálózati módban időnként hajlamos eldobni a 3 és 3,5 G-s hálózatot, ilyenkor csak edge van. Nálam most kizárólagosan 3G-ben üzemel. Kepek egy kicsit túlszínezettek talán. Éjszaka még nem nagyon próbáltam ki. Nekem még a 10-es szoftver van rajta. Egész jól letesztelt, mert én még hibát nem nagyon tapasztaltam, kivéve a szoftverfrissítés hiányát, de ezt inkább a T-Mobile-os butíttásnak tudnám be. Ennek ellenére írtam levelet a szolgáltatónak ezzel kapcsolatban. Telefonmemória (C) nálam csak 28 MB, gondolom ez a Magentának is köszönhető. A-GPS nagyon jó, gyakorlatilag eddig bárhol voltam, fél percen belül betájolta, hol tartózkodom. Gyalog pedig több helyen kipróbáltam, címre pontosan kiírta, hol vagyok éppen. Kijelzőt gyorsan meg lehet szokni, ceruzát nem is használtam hozzá. Kinyitásnál nem nyikorog, mondjuk én a giroszkopót nem állítottam be automatikusra. Wifivel,telefonálással, fényképezéssel is átlag két napot bír egy feltöléssel. Viszont mint korábban írtam, kipróbáltam, mit bír készenléttel, miután már minden funkcióját feltérképeztem, és kb 11. nap után kellett újra feltöltenem.

Új hozzászólás Aktív témák