Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pompi

    MODERÁTOR

    válasz joey04 #47 üzenetére

    Én nem teljesen értem, ezt a kameravédő körüli mizériát. Eddig csak olyan kamerás mobiljaim voltak amiben nem volt kameravédő és soha semmi baja nem lett az "optikának".
    Az már másik kényelmi kérdés amit Bog említ, hogy a kameravédő elhúzása indította a kamera szoftvert. De számomra inkább a nagyobb akksi és majd én indítom a kamerát, ha már választani lehet.

    A 240x320-at én is keveslem, de nagyon úgy néz ki, hogy a Nokia nem ok nélkül hanyagolja a nagyobb felbontást, csak azt az okot mi nem tudjuk sajnos.

    Az ár pedig. A sima N95 is hasonló magasságokból indult áprilisban. Nem várható el a frissített verziótól, hogy annyiért adják, mint amennyire 6 hónap alatt lement a sima ára. Főleg, hogy azért van benne jópár fontos frissítés. Akinek ez kell az megfizeti a különbséget, akinek nem az nem. Ilyen egyszerü. Én - főleg amióta a 8GB specifikációi napvilágot láttak - egy erős betás telefonnak tekintem a sima verziót, normális esetben annak úgy szerintem nem szabadott volna a piacra kerülnie, de így azok végezték a béta tesztet akik kőkemény pénzekért megvették. Nekem soha meg nem fordult a fejemben, hogy erre váltsam le a jelenleg használt N80-at.

    Feel Good Inc.

Új hozzászólás Aktív témák