Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • =Mentor=

    őstag

    Bog Tudod mi fáj? Az hogy az objektivitás halvány parányi porszemét se hordozzátok magatokban! Olyan lett ez az értékelés, mint ha egy anti Nokiás írta volna!
    A tegnapi szutyok Samsung Galaxy 5 ajánlott lett ez meg csak tetszett? Ez egyszerűen NEVETSÉGES! Persze végig érződik a cikken, hogy lehúzzátok ezt a nagyszerű készüléket.

    Fikázzátok a felbontást, a processzort, stb de az már nem jut eszetekbe, hogy talán azért nem raknak 1-5 Ghz-es procit bele és feleslegesen magas felbontású kijelzőt, hogy ne merüljön le pár óra után... Ezért nem kéne meglepődni az üzemidőn, a Nokia ésszel használja a hardvert nem eszetlenül mint pl a HTC. Az meg tény, hogy az agyon istenített ANdroid hardverigénye egyre brutálisabb!

    [ Szerkesztve ]

  • =Mentor=

    őstag

    válasz KillArmy #50 üzenetére

    Szerinted 2x olyan jó az Iphone 4 mint a konkurencia csúcsmodelljei? Ha objektív tesztet akartok olvasni, menjetek külföldi oldalakra, ahol nem süt a szerkesztőkből az , hogy rühellik a Nokiát!

    :U

    [ Szerkesztve ]

  • =Mentor=

    őstag

    válasz bolondember #135 üzenetére

    Soha nem állítottam, hogy objektív vagyok, de ez nem is lényeges, mert én csak egy olvasó vagyok a sok közül. Nem helyeztem egy szintre a Galaxy 5-t és a Nokia N8-t, mindössze azt furcsállom, hogy egy igen ratyi multimédiás képességekkel rendelkező, drága (Galaxy 3 olcsóbb pedig többet tud) Samsung simán megkapja az ajánlott minősítést, csak mert Android van benne és amúgy jól használható....

    Nézzük a tényeket: Nokia N8 anyaghasználatban laposra veri a HTC (Desire) és Samsung (Galaxy S) csúcsmodelljeit, multimédiás képességekben úgyszintén közelébe nem érnek a többiek... Szoftveresen talán ráfoghatjuk, hogy az Android jobb, de azért a Symbian 3-nak sincs mit szégyenkezni. Parasztvakításnak akkor nevezném a 12 megapixeles kamerát, ha ócska képeket csinálna, így viszont egy a konkurenciának fityiszt mutató funkció. A hardvert meg annak fényében kell értékelni, hogy mennyire képes kiszolgálni a telefont és mennyire képes zökkenőmentes futást biztosítani. Ezzel úgyszintén nincs gond szerintem.

    Mindezeket figyelembe véve kijárt volna neki az Ajánlott minősítés, még ha egyelőre talán kicsit drága is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák