- Ford SYNC 3 infotainment rendszer teszt
- iPhone topik
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S24 - nos, Exynos
- Samsung Galaxy S23 és S23+ - ami belül van, az számít igazán
- Eurós árlista a Google Pixel 10 telefonokhoz
- Fotók, videók mobillal
Új hozzászólás Aktív témák
-
cqr
aktív tag
válasz
DemonDani #45 üzenetére
inkább ne árultad volna el... mivel az G70 oké de a másik közel sem
de azért jó nevettem, főleg h azért a G70 sem olyan formán van benne jelen...
Developed under the codename "C1,"[1] it is in many ways related to the R500 desktop PC graphics card series and therefore very similar to an ATI Radeon X1900 as far as features and performance are concerned.
Közel sem? HA. Akkor a fél sör sem jár. ; D
-
cqr
aktív tag
válasz
DemonDani #45 üzenetére
Gondoltam nem keresem fel, mert kit érdekelnek itt a konzolok, de nagy titok a sebességbeli különbség volt természetesen xD. Mind a wikis cikkek, mind a neuronhálózatok tévedhetnek, tehát gondolom nyertél egy csokis sört, de csak egy felet, mert nem linkelté semmit : /.
Ami mobile az természetesen áll.
főleg h azért a G70 sem olyan formán van benne jelen...
Persze, hisz légnemű, és háromszög alakúra formálták, de hát ez nem ide tartozik. xd -
cqr
aktív tag
Félbevágtad a mondatom.
Oh noez! Im so busted. xd Nem bántásiból : ) mondtam természetesen, csak ez a két félmondat úgy emlékeztetett jobs keynote-jára. ; DEgyébként nem mondtam, hogy jobban néz majd ki, csak hogy nem lesz lassabb.
De ha "natívra" portolják a pixeleket akkor igeen (bi bii)... (és erdoke-ék erről beszéltek..) xdddBasszus mennyi feles hsz, ha kibannolnak az miattad lesz ám! XD
#40: Ezek a számok ráadásul nem is összehasonlíthatóak közvetlenül, az 540-nél az az árnyalási throughput. Gyorsan fejlődik a tech, az opengl 2.0-bán már (pláne a fogyasztáshoz képest) elég gyors az 540, de amíg AS keresi, addig én is elárulom a nagy titkot, hogy az x1900 és a gf7900 (amik a konzolokban vannak) azért egy "picit" még erősebbek.. : )
-
cqr
aktív tag
27#-re #28-al válaszoltál, pedig erdoke-nél ott volt a pont, ezért kíváncsi voltam mit válaszolsz a költői kérdésemre.
De alapvetően az a lényeg, hogy a több pixel miatt nem fog jobban kinézni a játék. : P
fejlesztők úgyis okosan megoldják, pillanatok alatt kész lesznek a jól futó, jól kinéző változattal
It will work like magic, huh ? xD j/k
-
cqr
aktív tag
A kérdés csak az, hogy minek? : P
Azzal alapvetően csak azt lehetne "bizonyítani", hogy a fejlesztő megoldotta portolás során, hogy fusson az ipad-on is.. mellesleg kellene bele egy fps counter, (vagy engedélyezni vagy írni), és néhány email, hogy hogyan is portolta a játékot. : )
#31: Ráadásul a tesztek (pl.: glbench) alapján nem nyúltak a Mhz-ekhez.
-
cqr
aktív tag
Egy 3GS-en 30fps-el futó játék az iPad-on natívban szintén fog 30fps-el futni annak ellenére, hogy a játékok szemszögéből ~azonos a hardver? : P
Egy két developer blogon szóbakerült, hogy azért "érzéssel kell scale-elni a grafikai szempontból komolyabb játékokat, me' különben beakad. : )
-
cqr
aktív tag
A glaxy S sgx 540-e opengl 1.1-ben kb. 10-20%-al erősebb az a4-ben található sgx 535-nél. Árnyalásban "up to" 2.5-ször is, de ezek a tesztek a fixed function pipeline-t tesztelik, és ebben az 540 nem sokkal erősebb az 535-nél.
Mellesleg glbench oldalán még nincs fenn ez az eredmény, kíváncsi vagyok milyen gpu van benne mert ilyen low level 3D pontoknak valsz a z460 sem fog a közelébe érni.. xd
De most komolyan out of nowhere majd 50k textured + colored triangle.. nahhh xD
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Hardcore café
- Goddess of Victory: Nikke
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Gyúrósok ide!
- E-roller topik
- Motoros topic
- ROG Strix G16 notebook: tökéletes harmónia
- Az új Battlefield bemutatkozása közelebb lehet mint hinnénk
- HDD probléma (nem adatmentés)
- További aktív témák...
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Csere-Beszámítás! RTX Számítógép játékra! I7 6700K / 32GB DDR4 / RTX 2060 / 500GB SSD
- Xiaomi Redmi Note 14 Pro 256GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Apple iPad (9th Generáció) Wi-fi + Cellular, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest