Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abysmal

    aktív tag

    válasz gabancs #50 üzenetére

    Mi az a nagy és jelentős különbség, ami miatt ez bejött az asztalinál, de ne jönne be a mobiloknál? Mondhatod, hogy az asztalira lehet témát rakni, de én még egy Win7-es gépet se láttam, amin téma lett volna. Egyszerűen nincs rá igénye az átlagembernek, mert bejön a felülete.

    Ezután még ott van (#47) Rolly válasza is, ami szintén helytálló. Attól, hogy megszoktad az androidnál, hogy mindenféle launchereket tölthetsz le, az nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez általános igény. Van több iOS-es ismerősöm, és bár jailbreakelt mindegyiknek a kütyüje, de egyik sem telepített rá semmilyen témát. Az Androidosok is az alap felületet használják. A WP7 pedig minden ismerősömnek tetszik, akik látták már, sőt, jó páran váltanának rá, ha a Lumia 800 lenne a 710 árában. (a 710 nem egy szépség) valószínűleg ők se témázgatnák, pedig az unlockoltakat úgy hallottam, hogy lehet.

    Nem azt mondom, hogy utálnám, ha lenne benne valami témázási lehetőség, tőlem belerakhatják, de nem kell túllihegni, nem ezen múlik a rendszer sorsa.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák