Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qru

    MODERÁTOR

    válasz Str_Flush #1742 üzenetére

    Sztem semmi kifogás nem érheti az anyagminőséget. Több mint 4 hónapja nyúzom a készüléket, két másik kollégámnak is van náluk is teljesen egyben van a teló.

    Slide: Sztem rendben van, összecsukva betonstabil, kinyitva 1mm kilengése van sztem ennyi belefér.

    Nem kopik a műanyag rész sem. Igaz nem szoktam vele focizni a betonon... :D

    Az akis röviden és tömören: Gyenge. Átlagos használat mellet 2 nap. Ha nem bezgetem sokat 3, ha meg wlan+gps akkor egy napot kibír.

    Mailt soha nem tölöttem le vele, erre majd más. :)

    Igen, 3 hónapig ingyenes aztán kakukk vagy fizethetsz évi 26k kb. Van belőle tört változat, de a Garmin mobilXT is működik (szintént tört változatban is létezik, amúgy 30k-ba kerül kb) én most ez használom ideiglenesen. Térkép elég korrekt, igaz csak a belvárosban csalinkáztam vele eddig meg a külvárosban.
    Garmin előnye, hogy pontosabban mér sebességet mint a Nokiás, negatívuma hogy gyorsabban merül tőle az aksi és állandóan pofázik. Bár egy fokkal kevesebbet mint az I-GO. Havernak az van (más telója van persze :D) és beszólt ha 50-es táblánál 54-el mentem. :W
    Nokia nem pofázik feleslegesen, ez nagyon szimpi benne.

    Bekapcsolt gps-el? Nem teszteltem de sacra egy napot biztos elmegy folyamatos navigal ha fullra töltve kezdesz.

    Igen, Fring nevő kis klienst ajánom, tökéletes erre a célra és ingyenes is.

    Flash és Java: Nem igazán szereti, persze a reklámok bejönnek :W de van pár oldal ahova nem tudok belépni. Pl wiw... csak a mobilos változatot tudom elérni. :(

    #nincsbennetarcsi

Új hozzászólás Aktív témák