Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szp1

    addikt

    Egy apró megjegyzés :

    "ezen a készüléken nincs az, hogy valakit fel akarok hívni és két másodperc múlva csöng is a telefon."

    Nem tudom a belle-n van-e ilyen feature, de az anna-n a leggyorsabb keresési mód, ha a tárcsázóba elkezdi az ember beírni a keresett kontakt nevét a sima billentyűzeten, a számokat figyelmen kívül hagyva. Tehát az "2" = "a" vagy "b" vagy "c" stb.. A tárcsázó ablaka azonnal feldobja azokat a kontaktokat, amikben szerepelnek az adott sorrendben beírt betűk...ez így bonyolultnak hangzik, de rém egyszerű és gyors, akinek S'3 telefonja van tudja miről beszélek. Utána csak rá kell bökni a megfelelő névre és már hívjuk is.
    PL.: bocha = 26242
    Egy bibi van, az ékezetes betűket itt sem kezeli a szoft.

    Szerk.: természetesen a 2-essel kezdődik, elnézést, közben javítottam.

    [ Szerkesztve ]

    Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

  • szp1

    addikt

    válasz atoth #17 üzenetére

    OK, de ez alapból rajta van. A bubbles meg szerintem még mindig béta...vagy nem?

    David75: Az M...o-ban a Nokia 700 : 84 900,- ; a NS pedig 75.000,-. Mondjuk szerintem ez a teló ennyit nem ér.

    [ Szerkesztve ]

    Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

Új hozzászólás Aktív témák