Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • meroly

    veterán

    válasz Hossszuka #1150 üzenetére

    Micsoda? Ezt nem értem. Az alapdátum nem vált át, tehát magyar megáll az élet a telefonban vagy csak az ébresztő nem vált át? Nem is kell, elvégre se szombat se vasárnap nincs dolga. Majd hétfőn vált, nem?

    [ Szerkesztve ]

    Impossible is nothing

  • xabolcs

    őstag

    válasz Hossszuka #1150 üzenetére

    hali,

    na, mms, wap megy. :)
    eloszor bepotyogtem, de nem ment, aztan lekertem pannontol konfiguracios sms-ben.
    azzal persze muxott. ;]
    aztan megneztem, hogy mit es hogyan kell, es kezzel is siman allithato. :K

    itt van egy E65-os pdf, belole kitalalhato, hogy mit hova kell irni. :D

    na de leirom en is.
    MMS
    1: csinalj egy ujat / szerkezd az egyik AP-t az MMS "destionations"-ben (menu - phone settings - connections - destinations)
    MMS Destination:
    MMS Destination

    szerkesztes:
    Edit

    2:
    a kapcsolat neve: tetszoleges, amit folismersz, hogy vodafone-os mms beallitasokat takar :)
    "data bearer" (atvitel modja?): Packet data (csomagkapcsolt?)
    "access point name": mms.vodafone.net
    "user name": nem kell, ures
    "prompt password: no
    "password": nem kell, ures
    "authentication": normal
    netcim a http://mms.vodafone.hu/servlets/mms
    "use access point": nekem "after confirmation"-on van, fo a biztonsag :B

    3: bokj egy opciok-at, es az "advanced settings"-ben a proxy cimehez a 80.244.97.2 -t ird be.
    a tobbi maradhat automatikuson vagy nullan. ... az ip pedig v4-en, hatha nem kapcsoltak be a v6-ot. ;]

    egyelore itt ennyi. esetleg meg a sor elejere teheted, hogy elsore sikeruljon neki, s ne menjen vegig a listan (persze csak ha tobb mms beallitasod van)

    4: ahogy a fenti pdf is mondja, allitsd be az uzeneteknel, hogy az mms kuldes ezt az uj profilt hasznalja!
    - Üzenetek - Opciók - Beállítások - Multimédia üzenet - Használt hozzáférési pont: "a friss, ropogos beallitasod neve"

    GPRS WAP
    pannon mms

    itt az hozzaferesi pont nevenel kulonbozo adatokat kell megadni, attol fuggoen, hogy szamlas, illetve feltoltokartyas az elofizetes:
    Post: wap.vodafone.net
    Pre: vitamax.wap.vodafone.net

    a felhasznalonev es a jelszo mindketto: vodawap

    az "advanced settings"-ben a proxy cime a kovetkezo
    010.009.008.007 - biztos ami fix, ird be igy :DDD

    a "port number" az 0.

    itt pl nekem is 0 a port:
    port0

    ja, es a bongeszoben is beallithatod, hogy melyik hozzaferesi pont csoportot hasznalja (internet, wap) nekem a "mindig kerdezze" van beallitva ;]

    ja, amugy a superscreenshot programmal csinaltam, es nem sikerult tul jol a beallitas, azert van ott a sok opda-s vizjel

    na, remelem ertheto amit irtam :B
    ami kell:
    beallitasi informaciok a vodafone oldalarol
    E65-hoz beallitasi segitseg a konnyebb eltalalashoz.

    ezekbol siman osszelegozhato. :K

    ja, amugy ezt a datumozasodat nem nagyon ertem en sem. :B
    szerencsemre nincs ilyen gondom.

    [ Szerkesztve ]

    aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

Új hozzászólás Aktív témák