Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dingdongkng

    tag

    válasz dzsi23 #8 üzenetére

    Azért a Media Markos árösszehasonlítást én nem tartom annyira égetnivaló dolognak.

    Tehát a Media Markt egy Magyarországi telephellyel rendelkező vállalat számos létező fizikai üzlettel, létező raktárkészlettel, ami legálisan működik (nagyrészt). Képes normális számlát kiállítani, adott esetben felelősségre lehet vonni akár egy peres eljárással Magyarországon, nem változik a cég mögötte kéthetente.

    Én nem akarom sem a webshopokat üzemeltető kisvállalkozásokat, sem a GSM boltokat megsérteni, mert van közöttük sok nagyon korrekt is, de azért sokan nem tudnak valamit a fentiekből.

    Tehát ha valakinek kell mondjuk holnapután egy ilyen telefon, (ami szerintem nem életszerűtlen), áfás számlával, kártyafüggetlenül, és mondjuk nem pesten lakik, lehet hogy ez a legjobb lehetőség számára.

    Ezt úgy mondom hogy nekem ezzel a konkrét üzlettel csak rossz tapasztalatom volt eddig, de mint elv, egy nagy Magyarországi rendezett hátterű üzletláncot vagy webshopot szerintem nem ördögtől való összehasonlítási alapnak venni, ahova bemegy Kis Pista leteszi a pénzt azt asztalra és kap egy ilyen telefont. Nem kell hónapokat várnia, nem változik fénysebességgel a raktárkészlet, nem áfa és vámcsalással lett behozva a telefon stb.

    A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

Új hozzászólás Aktív témák