Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Nehéz kérdés ez a 3310-es téma. A teszt borzasztóan korrekt egyébként.

    A helyzet az, hogy alapvetően nem egy vészesen csúnya telefon ez, olyan embereknek akik csak a Facebookon a gagekben látja az ős 3310-est, annak nagy szó, hogy ennek az új variánsát meg tudja vásárolni és hú de poén. Ők már az a generáció, akik monokróm kijelzős telefont nem láttak működésben.

    A másik az a réteg, aki akar venni mondjuk egy másodtelefont, ha épp az aktuális okostelefon elromlana, akkor legyen egy vészhelyzet darab, az sokat hallott arról, hogy megint van 3310-es, és anélkül, hogy utánanézne elmegy valamelyik nagyobb elektronikai üzletbe és beteszi a kosarába ezt a típust. 20ezer forint annak, aki 1-2-3 kilóért vesz magának telefont nem egy borzasztó összeg.

    A harmadik pedig az, akinek volt régi Nokiája, tudja jól, hogy ennek a telefonnak a minimális formabeli hasonlóságon kívül semmi köze nincs az eredeti 3310-hez és épp ezért nem is tartja jó ajánlatnak ezt a készüléket. Mert mi is ez a 3310-es a valóságban? Egy egyszerű S30+ rendszeres tizenkettő egytucat Nokia butatelefon, amire ráaggatták a 3310-es gombjait és az ezüst ívet a kijelző körül, meg sikerült írni egy új Snake-et, ami szerintem nagyon gagyi. A 20ezer forintos ár így sem vészes, ha az ember utánanéz hasonló Nokiát 12-14ezer forint környékén lehet kapni, ha ehhez az új formát és a Snake-et hozzáadjuk az a 6-8 ezer forint nem a világ, de érelemszerűen aki kicsit is jobban benne van a témában, az nyilván nem ezt fogja megvásárolni.

    Miről szólt régen a Nokia? (Szerintem) Én azért imádtam az 5110-esemet anno, mert borzasztó jó volt fogni, a hívásminőség kiváló volt, a gombok nyomáspontja tökéletes volt, lehetett hallani a csengőhangot, és megbízható volt. Ja és a ma már mininek számító kijelző tökéletesen látható volt. (Amíg be nem szart, de az sem egy-két év alatt következett be és a befőttes gumi csodákra volt képes. :D ) Na ezt ugyanúgy tudta a 3310, a 3410, 3510 és úgy gondolom, hogy egészen a színes S40-es korszakig ezt nagyjából tudták is, egészen a 301/515-ig. Na ezt kellett volna valahogy visszahoznia ennek a 3310c-nek és én úgy gondolom, hogy ebből az ég világon semmit sem hozott vissza, mert a játék az csak egy dolog volt.

Új hozzászólás Aktív témák