Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csibiur

    csendes tag

    Sziasztok!
    Elbizonytalanított a cikk is, meg amit írtatok ide.
    Aza helyzet, hogy most egy ősrégi samsung sgh-x480 om van, aki nem emlékezne
    [link]

    Szóval néztem ezt a nokiát, pofásan néz ki (eltekintve attól, hogy oldalt azok a bemenetek szabadon vannak, ami sztem rohadt igénytelen).
    Én az a felhasználó vagyok, akinek a telefon telefonálásra meg sms írásra kell, van mp3 lejátszóm meg fényképezőgépem is külön. Szal a kamera nem érdekel. A 11 mb belső memoria arra pont elég, hogy csengőhangnak felrakjak egy mp3-at, a maradék meg az smseknek. Ezen felül írtátok a lassúságot, ami megfogott.
    Alapvetően azért szeretném ezt megvenni, mert nokia. Tudom, hogy nem romlik el, megbízható stb, az előző két samsungommal mindig volt valami baj.
    Most a t-mobilenál eza tella dominoban 23ezer. Ennyit adnék is érte. Márcsak azért is, mert összehasonlítva a mostani telómmal még ígyis ég-és-föld a kettő. Ellenben A SE K550i 25ezer, a tesztet és véleményeket olvasva is jobban megérné. De a SE-ról is annyi rosszat hallani, egyszerűen esélyes h minden ok nélkül elszaródik a telefon. Nokiát akarok, és ez szerintem ideális lenne nekem, félek a Sonytól.
    Hálás lennék, ha segítenétek dönteni!
    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák