Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • Premier előzetesen a Phantom Fury

    gp A minap végre elérhető lett a PC-s teljes kiadás, május végén konzolokra is megkapjuk a játékot.

Új hozzászólás Aktív témák

  • smc

    addikt

    válasz SkyLine3000 #6 üzenetére

    Jó. :D

    A kerekítés nekem egyáltalán nem fáj, miről maradsz le a sarkokban? Pláne hogy minden kijelző nagyobb már mint 16:9 valamelyik irányban. Tv-nél még oké, ott tényleg nem kellene kerekíteni, notch sem valószínű, mert minek.

    Notch telefonon annyira nem zavar, pár szutyok youtube videóra jóvanazúgy, de legalább gyors a faceid. Tableten a képarány miatt nem zavarna, de ott belefért a keretbe. Ez a samu viszont 16:9-nek tűnik még mindig, ami tabletben szerintem “szar”, “elqrt”, “fáj ránéznem”, “illúzióromboló”, “szar”, mert portréban ótvar magas, fektetve meg édeskevés a használható terület. ;)

    5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

Új hozzászólás Aktív témák