Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HiFiHobbi

    csendes tag

    válasz blade zte #2 üzenetére

    És az mennyire lesz naturális a fosbok letiltja a netem nem mobilnet hanem kábeles kábeltv-vel, mert nem hogy nem vagyok tag azon a fostaligán de az összes létező szervereik is le vannak tiltva nálam adatvédelmi okokból. Mert ugye az a fos lenyúlja a nem tagok adatait is ha pl megnyit egy olyan oldalt, amibe benne a fos tetszike, megosztása vagy kommentelő doboza, belépés/regisztrálás azzal a fossal api-ja. Egyébként a többi mobilnet szolgáltató is ingyen adja a fosbokot és társait tisztességtelen üzleti előnyt adva nekik a többi oldallal és az egész szabad internettel szembe annak kárára.
    Kérdem én, ez mennyire naturális és tisztességes?

    Bármilyen oldalt nyitnék meg ezek üzenetek egyike jön be. Nem vírus, másik routerrel, géppel is ugyan ez van. De ha átmegyek a gépemmel, routeremmel a szomszédba akinek ugyan az a nete van már semmi gond nincs ha ő jön át a netemre neki is ezek az üzenetek jönnek fel az ő gépén az én netemet használva. Ha a sajátját hozza semmi gond nincsse az ő gépén se az enyémen. Ami még érdekes már kísérletezések voltak ha ő áthozza a netét megy minden rendbe, ha én átviszem a netem megy minden rendbe, ha felcseréljük a szolgáltatótól kapott username+password párost akkor is megy minden rendbe. Úgy tűnik a fosbok a címemet vette be tiltásba és csinálja ezt velem csak nem értem akkor más nete mért megy nálam a sajátom meg mért megy másnál. Mindegy minden féle variáció ki lett próbálva , se a gépbe se a routerbe nincs vírus. Csak a szolgáltató által adott modembe lehet még valami ami alapján beazonosít valahogy és a username+password hozzá van társítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák