Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricco_hun

    senior tag

    Azért az eleve zajos beszélgetés alá bekeverhető zajok eléggé beütnek. No meg a kamera. Még azt oké elnézzük, hogy a dobozra ráhazudják, hogy 1,3Mp, dehát könyörgöm, bele van gravírozva, hogy 1,3Mpixel. A pofám leszakad. Az ilyen kínai nóném cuccokra (nem csak telókra értem) mindig is az volt a jellemző, hogy sokat tudnak (vagyis sok mindent belepakolnak, ami jól hangzik), viszont azt rossz minőségben és csökkentett képességekkel teszik. Lásd a kamera, vagy a giroszkóp, ami egy 22 ezres telefonban mekkora dolog má', de haszna kb zéró. Az mp3 lejátszó is csak azért van, hogy legyen, mert ennyit tud, hogy egy (kizárólag my music nevű :W - de nem tudom, hogy jól olvastam-e) mappából összeszedi az összes mp3-nak látszó tárgyat és elkezdi lejátszani. A hangerővel meg a nem a nyáron barnult tesóink kelthetik a feszültséget a különböző tömegközlekedési eszközökön.

    A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

Új hozzászólás Aktív témák