Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz #16820480 #437 üzenetére

    Utolsó mondatban a titok :B Az emberek ritka lusta és belenyugvó állatok. Körbe lehet nézni itthon mi van. Ha holnaptól lenne első éjszaka joga, az is átmenne :B

    Lami66: Az a baj, megint úgy vesszük, hogy minden frankó, minden tökéletes. Nope.

    Sony csinált Compact sorozatot? Nem jött be? Mert nem volt rá igény? Persze. Csak azt felejtettük el megint, hogy a repedős kijelzős, szériahibákkal tömött, nulla frissítéses, okádék kameraszoftveres telefonokat sikerült sorozatban kitolni és az addigi vevők (mint pl. én, akinek életében 2 új telefonja volt, abból az egyik ilyen) is lelépett a bánatosba. Bezuhantak a számok? Jah. Azért zuhantak be, mert nem volt rá igény? Nem-nem. Azért zuhantak be a számok, mert alapvető funkcióiban volt hulladék amit meg kellett volna venni egy vödör pénzért. Ezt kéne már belátni. Egy torz statisztikára bármit felépítek én is.

    Alsótekerespusztán is van igény plázára, mégse épít oda senki plázát. Nem is értem, pedig igény van rá, akkor miért nem?

    Biztos plázát akarnak oda a helyiek? Én faluról jöttem és meglepően kevesen akartak/akarnak plázát. Egy rendes parkot annál inkább.

    Quverto: Ha te mondod, hogy elfér akkor elfér. Már csak a pindurit kéne definiálni. 2mm-t tudnék nyerni kávamentes telóval széltében. Azt te le nem dolgozod 1" kijelző plusszal ;]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák