Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • match123

    tag

    válasz Samott #133 üzenetére

    Hasonlóképp vagyok én is, mindegyikkel volt valami bajom, valamelyikkel több/komolyabb, valamelyikkel kisebbek. Az S8e elég jól összerakott teló, úgyhogy azon fognak hisztizni hogy miért kerül annyiba mint bármelyik flagship manapság, mert bár ugyan az van benne mint egy flagship-ben, de kisebb, legyen olcsóbb...

    A legtöbb ember aki arra panaszkodik hogy nagy, meg nehéz egykezesen használni, kényelmetlen ki be pakolgatni a villamoson a zsebében, azok minek akarnak snapdragon 855-öt 12 giga ramot meg mindent egy flagshipből? 2 megálló között akarnak real racing-ezni? Simán elég lenne egy olyan HW ami egy 50-60 ezres redmi-ben van arra ami tényleg életszerű ilyen használatnál.

    Na amiatt, hogy kicsi méretben miért nincs pl egy redmi note 5 szerű HW-el szerelt androidos teló 4.5-5.5" között (fenti határ csak akkor ha eléggé leveszik a keretet a minimumra), már jogosan lehetne hisztizni.

    Az iPhone SE lenne esetleg hasonló, de akinek nem opció az iOS, vagy szimplán csak nem szereti, annak semmi értelmes alternatíva nincs. Magánvéleményem hogy sztem az SE is javarészt azért fogyott jól, mert "olcsó" volt és iPhone, nem a mérete miatt.

    Kis nosztalgiaként érdemes elolvasni ennek a cikknek az első pár sorát: [link]

Új hozzászólás Aktív témák