Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dani3l

    őstag

    Motorolara nagyon kivancsi leszek, mit sikerül összehozni hazon belül.. Elvileg mindenük megvan hozza, hogy egy brutal jo keszüleket hozzanak ki, es ha szerencsenk van meg tularazva sem lesz plusz valami combos akkus szerintem majdnem biztosan boritekolhato bele.
    Sony-e is erdekelne, remelem valami Ion stilusu Nexussal jönnek ki, akkor meg azon is elgondolkodnek.
    Bar legjobban a HTC-t varom, föleg igy a J Butterfly bemutatasa utan, valami olyan hw stock droiddal iszonyat nagyot ütne, bar ugy erzem nem fog olyan bika hardvert kapni, föleg ha kesöbb az europai piacra is be akarjak hozni a Butterflyt, sajat rendszerrel, akkor hazon belül csak nem allitanak maguknak konkurenciat.. Pedig milyen szep is lenne.. :)
    Ami LG-röl eddig kiszivargott, az nem annyira jön be, Samsungtol sem varok tul sokat, valoszinü az sem az en telefonom lesz..

    Abban remenykedek, hogy a HTC megtartja azt a jo szokasat, hogy nem hagyja el a kapacitiv gombokat, es ott lesznek a Nexuson is a kijelzöbe "integralt" helyett.

    Btw.: Korabban irta valaki, hogy annak nem lenne sok ertelme, hogy ugyanaz a hw-sw, csak mas dizajn. Szerintem meg pont hogy annak lenne. Azonos hw mellett sokkal jobb lenne az optimalizaltsag mindegyiken, ami ugye a Nexusok egyik fontos tulajdonsaga, masreszröl pedig mindenki (Samsung-, HTC-, Sony-barat) megtalalja a neki megfelelöt. Esetleg kijelzö meretben lehetne elteres, hogy azert kicsit jobban lefedjek az igenyeket, aztan ennyi.. Bar nem hinnem, hogy barmelyik is lesz 4,5-4,7" alatt.. :( Ami engem speciel nem zavar, de sokakat biztosan..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák