Hirdetés
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Google Pixel topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- Külföldi prepaid SIM-ek itthon
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Telekom mobilszolgáltatások
- Hogy bírja a Xiaomi 17T Pro az egész napos városnézést?
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Magnat
veterán
-
edward2
addikt
-
AxBattler
félisten
-
pepe091
MODERÁTOR
Nem kell szétszedni... Bővíthető OTG kábel segítségével pendrive-val. Plusz ott a rengeteg felhő tárhely... Vagy ilyen kütyüvel microSD-vel is.
-
AxBattler
félisten
-
Izzé
őstag
Akkor légy szíves, írj a GSMarena-nak, mivel ezek szerint ők rosszul tüntették fel a specifikációkban...

2012-es Nexus
2013-as NexusPedig igaza van, csak egyeseknél a háttértár = a beépített microSD foglalattal...
-
AxBattler
félisten
Akkor légy szíves, írj a GSMarena-nak, mivel ezek szerint ők rosszul tüntették fel a specifikációkban...

2012-es Nexus
2013-as Nexus -
Halo
senior tag
Nem fog 16 magos jönni megnyugodhatsz. A NEON rész eddig is 128bites utasításokat használt.
Ahogy az 1bitesek által szajkózott 4GB+ RAM se probléma 32biten.
Az hogy a marketing mit fog belőle csinálni, kb. a parasztvakítás kategória. Apple ezt jól csinálta, és a piacnak követnie kell, hogy tartsa a versenyt, ez van.Itt le van írva elég részletesen, hogy mit hoz és mit "visz" az ARMv8, lényegtelen a SoC a hatása ugyan az lesz.
Neked is és tjb007 - köszönöm!
-
tjb007
nagyúr
Szerinted az Adreno 330-at, vagy a Mali-T760-at mi használja ki ? Pontosan ugyanúyg semmi, ennek ellenére mégis ott vannak a tabletekben és telefonokban.
Sohasem volt figyelembe véve ezen a piacon, hogy ki lesz-e használva az a bizonyos valami, vagy sem, és ez a vásárlók 90%-át nem is érdekli. Ma már inkább marketingeszközként szolgálnak az új fejlesztések mintsem ténylegesen hasznos megoldásként. -
vicze
félisten
igazad van, pörgög kissé rajta, mert értelmes, elfogadható választ nem kaptam rá - akármerre is keresgéltem.
ez megint csak hájp lesz és kész. 2 év múlva majd lenézik azokat a procikat, amik "csak" 64 bitesek lesznek, mert akkor a 128-asok lesznek a trendik...akkor hajrá - jöjjön a 16 magos, 64 bites - ha csak ettől áll fel egyeseknek majd... a hajuk...

Nem fog 16 magos jönni megnyugodhatsz. A NEON rész eddig is 128bites utasításokat használt.
Ahogy az 1bitesek által szajkózott 4GB+ RAM se probléma 32biten.
Az hogy a marketing mit fog belőle csinálni, kb. a parasztvakítás kategória. Apple ezt jól csinálta, és a piacnak követnie kell, hogy tartsa a versenyt, ez van.Itt le van írva elég részletesen, hogy mit hoz és mit "visz" az ARMv8, lényegtelen a SoC a hatása ugyan az lesz.
-
#65577472
törölt tag
igazad van, pörgög kissé rajta, mert értelmes, elfogadható választ nem kaptam rá - akármerre is keresgéltem.
ez megint csak hájp lesz és kész. 2 év múlva majd lenézik azokat a procikat, amik "csak" 64 bitesek lesznek, mert akkor a 128-asok lesznek a trendik...akkor hajrá - jöjjön a 16 magos, 64 bites - ha csak ettől áll fel egyeseknek majd... a hajuk...

Apple-nél és MediaTek-nél reklamálj, ők vitték el ebbe az irányba a fejlesztéseket. A többieknek is muszáj reagálni. Értelme ettől függetlenül nem sok van...
-
Halo
senior tag
igazad van, pörgög kissé rajta, mert értelmes, elfogadható választ nem kaptam rá - akármerre is keresgéltem.
ez megint csak hájp lesz és kész. 2 év múlva majd lenézik azokat a procikat, amik "csak" 64 bitesek lesznek, mert akkor a 128-asok lesznek a trendik...akkor hajrá - jöjjön a 16 magos, 64 bites - ha csak ettől áll fel egyeseknek majd... a hajuk...

-
#65577472
törölt tag
-
banhammer
veterán
Jaj de vastag az a keret.
-
vicze
félisten
-
Halo
senior tag
-
adamfriday
senior tag
-
edward2
addikt
-
G4bi89
senior tag
-
vicze
félisten
-
vittorio7
őstag
-
D80
tag
-
Halo
senior tag
-
D80
tag
Nekem tetszik!
Mondjuk az első tesztet azért megvárnám a Tegra proci miatt! -
vittorio7
őstag
Nexus 8 – 64 bites változatban is?
Igen, illene is.
-
pepe091
MODERÁTOR
A fentiek valszeg árban is nagyot szólnának...
Látszik mennyire vagy tisztában a Nexusok árazásával..

-
azopi74
addikt
-
vicze
félisten
-
Halo
senior tag
1) miért is lesz jó a 64 bit?
2) mi fogja kihasználni?
1+2=3) de most komolyan... mi az amiért kell és mi az ami ki is fogja használni a normál napi használat közben? -
#65577472
törölt tag
-
tzsolesz
nagyúr
-
vicze
félisten
Főleg nem neked szól a levezetés, inkább érdekesség.

Össze kell kötni a pöttyöket.
(Amúgy durva, hogy ezen a screenen mennyi belső infó van.
Nyilván semmi olyasmi ami nagyon titkos lenne, de akkor is.)
Flounder ugye ott van, ami akárhogy is nézzük tartja a "halacsaka" Nexus kódneveket. (mako, manta, grouper, hammerhead stb.) Kiegyezhetünk, hogy elég nagy valószínűséggel ez egy Nexus, hogy mi lesz a száma a végén, passz.
Korábban volt Git-re egy ilyen szivárgás "project device/htc/flounder-kernel/", így a gyártóban kiegyezhetünk.
"/framework/arm64/boot.art" elárulja, hogy 64bit-es SoC-ról lehet szó, az "ARM : tegra : flounder" meg, 2 dologra enged következtetni, egyrészt hogy Tegra SoC lesz benne, amiből a Denver magos K1 a ARMv8-as, másrészt hogy sose veszek ilyet.![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Az meg hogy minden szivárgás azonnal törlődik se véletlen.

-
tjb007
nagyúr
Beszédes, csak épp sehol sem szerepel bennük az, hogy ez a Nexus 8 lenne

Erre szerettem volna rámutatni azzal, amit írtam.Ja, és a Nokia fogja gyártani

-
vicze
félisten
-
#65577472
törölt tag
-
tzsolesz
nagyúr
Remélem az LG fogja gyártani.
-
AxBattler
félisten
Ez is tetszik, mint mindegyik Nexus de a háttértár bővíthetőségének hiánya ugyanúgy kizáró ok nálam, mint az Apple termékeinél. Pedig szívesen használnék egy ilyet...

-
vicze
félisten
-
carbapenem
tag
-
tjb007
nagyúr
Ennyi infó alapján még messzemenő következtetéseket nem kéne levonni.
-
O_L_I
őstag
Tényleg az mekkorát szólna

A One hangszóróin is a mai napig meg tudok lepődni pedig már megvan egy ideje. -
babkukta
senior tag
Jó lesz az! Remélem az is igaz, h a HTC csinálja (nem mintha az Asus-sal bajom lenne), rakjanak rá egy kis sztereo Boomsound hangszórót, vmi fém /fémezett borítást, azt adjad neki

-
vicze
félisten
A Git commit pontosan a Denver magos K1-et sejteti.
Kíváncsi vagyok, hogy ekkora "megváltóként" fogják beállítani az ARMv8-at.

-
leslieke
Jómunkásember
N7 utódnak jó is lesz.

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Poco X8 Pro Max - nem kell ide sem bank, sem akkubank
- Formula-1
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Samsung kuponkunyeráló
- Balu77: MS365 home family (6usr) kalandok, miért nem ér semmit az 5 csillagos értékelés
- Autós topik
- M.2 SSD hűtés
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- EAFC 26
- Futás, futópályák
- További aktív témák...
- ÚJ! EZÜST Surface Pro 11 Ultra 5 236V 16GB 1000GB 1 év gar
- iPad Pro M4 11" Wifi 256GB + Apple Pencil Pro
- újszerű Apple Pencil Pro
- AKCIÓ! Apple iPad Air 4th Gen. 256GB Wifi + Cellular tablet extrával garanciával hibátlan működéssel
- iPad Pro 12,9 3. generáció Wi-Fi + Cellular 64GB Asztroszürke + Apple Pencil + Smart Keyboard
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
végre egy ember aki érti. Mellesleg $1.99/hó hatalmas összeg 100 giga helyért...






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



