Hirdetés

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomboy0013

    veterán

    válasz Viktor77 #43 üzenetére

    Szeretem ha erős használattól nem ég be és nem barmolják szét a szervizben utána a telefont (és megmarad a vízállóság is), a fekete IPS-en is fekete, csak nem mélyfekete, aminek éjszaka van jelentősége de akkor se sok, főleg ha valaki szemét zavarja a nagy kontraszt a sötetben. Nekem pl. kifolyik tőle a szemem. Na ezért kár az OLED-ért számomra.

    (#45) 2xar : Viszonyítási kérdése a dolog, semmi köze a nagyvárosi fiatalságnak hozzá. 30 fölötti vagyok autóval járok és biztos nem lépnék vissza 5,7-ről olyan apró kijelzőre, felfelé viszont annál inkább. Már az 5" is határeset tartalom fogyasztás szempontjából számomra. Fényképezni, videózni, netezni egyértelműen jobb egy nagyobb kijelző (a szemnek is). De a piac számára is mivel az egyre nagyobb kijelző a trend (ehhez nem feltétlen párosul nagyobb készülékház ezt azért ne felejtsd el). Tavaly óta azonos készülékházba nagyobb kijelzőket pakolnak mint 2 éve.
    Javaslok egy nagyobb kijelzőjű telefont amit mellesleg gesztus vezérléssel simán lehet egy kézzel használni. Erről az apróságról se feledkezz meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák