Hirdetés

2018. október 18., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Genova1983

Genova1983
(tag)

Akkor ez is csak egy átszitázott Alcatel lesz valószinűleg.Semmi egyediség.Azért a Palm márkanév többet érdemelne...

(#2) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Fake Nokia után fake Palm. Zseniális :D

(#3) atike válasza Sebhelyes (#2) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Főleg ha hozni fogja a Fake Nokia szintjét... Akkor a nagyok kezdhetnek majd fejet vakarni... :DDD

(#4) TechMagneTic válasza Genova1983 (#1) üzenetére

TechMagneTic
(kvázi-tag)

Itthon pihen még pár darab Palm Pré. Full doboz, mindennel :) Imádtam annó, mikor még az Android gyerek cipőben járt. Mai napig néha elő veszem, picit nosztalgiázni :)

(#5) szsolt76

szsolt76
(újonc)

Palm telefonom sajnos sosem volt, de PDA-m több is, és nagyon szerettem. Ezek az eszközök mindig a kommunikáció-ról szóltak. Ha TCL-nek van egy kis csöpp esze, billentyűzetes mobilt csinál belőle. Sokkal olcsóbban tudná adni mint a Blackberry-t. Lenne rá kereslet. Egyre én is beruháznék. Imádom a Blackberry-ket, de amennyibe kerülnek, na annyit én nem adok telefonért. De talán Palm-ként...

(#6) altecsóka válasza Sebhelyes (#2) üzenetére

altecsóka
(újonc)

Miért fék a Nokia?
Ja,mert nem szimpatikus (valószinü echte sem volt az)
A HMD jó vastagon alkalmaz exnokiásokat,a brend használata is legális.
A mostani Nokia hozzáállása a ""szakmához" teljesen korrekt,a telefonjaik jók.(OK,túlár...senki nem mondvascsinált...)

(#7) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Sose volt alkalmam kipróbálni a régi Palm készülékeket, csak cikkekből tudtam felmérni, hogy annak idején milyen hasznosak is voltak.

Finn the human --> Eladó 11" Macbook Air (2013 Mid) https://tinyurl.com/ybv5abad

(#8) janeszgol válasza szsolt76 (#5) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ja-ja, az érdekes lenne. Lenne rajta egy gomb, ami smyle (emoji) váltó lenne. BB Q5 v2 vagy Q10 v2 verziókat komálnék. :)

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#9) sBc válasza szsolt76 (#5) üzenetére

sBc
(fanatikus tag)

Szerintem meg a Palm-nak egy professzionális tollas bevitelü eszközt kellene kihozni a Samsung Note sorozat példájaként.

(#10) DDA40X válasza TechMagneTic (#4) üzenetére

DDA40X
(tag)

Nem szeretnél elajándékozni egyet? :)) Régen úgy vágytam rá. Most hogy már késő, azért kipróbálnám! :P

(#11) FireFox1996

FireFox1996
(őstag)
LOGOUT blog

ez mellé adnak majd egy ceruzát is?! :)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#12) moleculez

moleculez
(PH! addikt)

Kell, mint egy falat kenyér... A palm az OS miatt volt egyedi, kiadnak egy n+1-ik android telót, tényleg minek?!

"Nem vagyok pesszimista. Az nekem úgysem menne...@abusalempictures

(#13) Orosz Mérnök válasza moleculez (#12) üzenetére

Orosz Mérnök
(lelkes újonc)

+1. Sajnos nekem is ez jutott eszembe,de nem rosszindulatból. Sajnos tény,hogy sok egyediség nem maradt. Mint amikor mindennek négyzetnek,meg háromszögnek kellene lennie,pedig annyi forma van(lehetne). Operációs rendszerre gondolok.Ha egyszer ez az igény,az maximálisan ki van használva. Mert ugye fő a változatosság...

(#14) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Teljesen unalmas. Full tapi android matricázva. Nagyon kell a piacnak még egy recykling name. Akai, Philips, Grundig, Siemens után még egy unalom a sorban.

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#15) Duliee válasza Polarstar (#14) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Siemens néven mi van és hol? Erre kíváncsi lennék.

A benQ vette meg a mobilos üzletágát. 13 éve.

Akai magyar szar lett. A Grundig mobilrol se hallottam még sokat

[ Szerkesztve ]

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

(#16) Róby

Róby
(újonc)

Jólvan jólvan... bővüljön csak a piac! :) lehet hogy jó lesz! 😉

A telefonom erősebb mint a laptopom.. mi lesz itt tíz év múlva?!?! Mikor a galaxy nexus volt a legerősebb mobil, nem gondoltam volna hogy ennyire gyors lesz a fejlődés! :D (Galaxy S8)

(#17) TechMagneTic válasza DDA40X (#10) üzenetére

TechMagneTic
(kvázi-tag)

Szia, ha esetleg egynél több is működik lehet róla szó :)

(#18) Polarstar válasza Duliee (#15) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Németben valami mobilt lehetett venni régen, de hogy most mi van - nem tudom. Ebből is látható, hogy piszkosul nem kavarta fel a piacot. :DDD

Blackberry ID on BBM: E385B7C8 Key2 Telegram newschannel-> t.me/crossnordic ursa.major@tutanota.com

(#19) LustaDick123 válasza TechMagneTic (#4) üzenetére

LustaDick123
(újonc)

Pre2-őt használtam, talán két évig.
Az akkori telefonokhoz képest nagyon igényes volt mindene, ennek mindenki a csodájára járt. De mikor megtudták, hogy csak magával kompatibilis, nincsen rá szinte semmi szoftver (Palm OS döglött volt) már nem is volt vonzó.

A vezeték nélküli töltés azóta is hiányzik....

(#20) DDA40X válasza TechMagneTic (#17) üzenetére

DDA40X
(tag)

Az király! :) Te gyűjtötted őket?

(#21) fattyu válasza moleculez (#12) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

tegyük fel lesz neki fizikai billentyűje jobb hw-val és olcsóbban mint BB. lenne egy vevőjük.

too many guitars, too little talent.

(#22) Polarstar válasza fattyu (#21) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Akár mérget is vehetsz rá, hogy nem lesz benne semmi hardveres bill.

Mellesleg mi a gond a Blackberry igen szuper, új funkciókkal gazdagított hardveres billentyűzetével?? Gondolok most arrra, hogy nem nagyon volt a kezedben Passport, vagy valami újabbságos érdekesség...

(#23) fattyu válasza Polarstar (#22) üzenetére

fattyu
(PH! kedvence)

A hwhez képest ami benne van drága. nem kicsit. nagyon.

És nagyon haragszom BBre os10 elhajításáért, ugyanis a legjobb os volt.

[ Szerkesztve ]

too many guitars, too little talent.

(#24) TechMagneTic válasza DDA40X (#20) üzenetére

TechMagneTic
(kvázi-tag)

Mondhatjuk, hogy igen. Gyűjtöttem. Egy "Hibátlan" a napi használatban, majd tartalék. A Többi meg ehhez, ha valami elromlana.

(#25) Polarstar válasza fattyu (#23) üzenetére

Polarstar
(PH! nagyúr)

Sajnos bele kell törődnöd, hogy ebbe a döntésbe te sem és én sem szólhattam bele.

Palmra visszatérve: az oprendszer és hardver egyediesség hiányát droiddal próbálják ellensúlyozni. Egyrészt jó - egyrészt totál és teljességgel felesleges.

Nagy kár már előre is az egészért.

(#26) DDA40X válasza TechMagneTic (#24) üzenetére

DDA40X
(tag)

Gondoltam akkor neked talán a munkád miatt IS jött az első. Mert azért nem mindenki vett ilyet anno..
Egyébként nem akartam ám átmenni lejmolósba! :U Csak gondoltam hátha akad 1, megpróbálkozom.. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Polarstar

Polarstar
(PH! nagyúr)

Na, kijött a pletyka a mobilról.
Kapaszkodnak meg! :DDD
Android 8.1 Snap 435 + 3 giga Ram, 3,3' kijelző, 800 mAh akksi.
A mini francot közt akár a TCL nagy játékos lenni. Ez már semmi formában nem a Palm hanem csak P+A+L+M.
Ez itt a "vegetariánus hús titkos" receptje lesz. :D

(#28) DDA40X válasza Polarstar (#27) üzenetére

DDA40X
(tag)

Nem. Ez az a vegán tüntető aki kiáll az állatszállító kamion elé és elütteti magát.

(#29) Duliee válasza Polarstar (#27) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nem lenne rossz gondolat, de azért a 4"-t érje el

[ Szerkesztve ]

Minden ami... Seasonic SS350-ET tápegység eladó - 1 év garancia. - Thunderobot K70 mecha billentyűzet eladó - ÚJ!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.