Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Diokhan #39 üzenetére

    Az a bajunk, hogy ezek tipikusan olyan adatok, amit szépen rá lehet írni a dobozra meg szépen mutat a reklámplakátokon, de valódi gyakorlati haszna megkérdőjelezendő. Ahelyett hogy raknának pl. nagyobb szenzort a telefonba, mint pl. a Pureview 808-ban volt. A sok megapixelt fel lehet használni pixel binning technológiával jobb képminőségre, ezt megértettem. A 100 szoros zoom meg digitálisan biztos szép lesz :N Tudott az én régi Fuji Finepix A800-as gépem is 6,9-szeres digitális zoomot, de sosem használtam aztán, mert azt csak digitálisan tudta és a kép homályos lett. De pl. ez a 8k felvétel is túl korainak tűnik nekem személy szerint, inkább csak parasztvakító funkcióként látom egyelőre, mert még nincs hozzá kész a szabványos HDMI csatlakozó sem.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák