- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Xiaomi 15T Pro - a téma nincs lezárva
- Xiaomi 15T - reakció nélkül nincs egyensúly
- A hagyományos (nem okos-) telefonok jelene és jövője
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Négyfelé kanyarodhat az iPhone 19 kijelzője
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Szakiii
addikt
Igen lehet allitani,csak akkor teljesen ront,nekem nagyon gagyi az a megjelenito mar ne is haragudj,de ips paneltol nincs jobb,felbontast meg eszre lehet venni,rengeteg osszehasonlitas van qhd illetve fullhd kozt.
de a legjobb kijelzo az a meizu mx4-ben van,az lett eltalalva a legjobban.
3 havonta cserelem a telokat,es igy teljesen megtudom mondani melyik a szebb..
2014 legjobb mobilkijelzője az a note 4-es s.amoled lett IPS ide vagy oda.

-
Ricardo
titán
Szerintem nem szándékos volt. Vagy nem tudták, vagy elbaltázták. A G4 esetében már ezt is javították.
-
droid1783
tag
Sokan? A tesztek mást mondanak. Ismerősnek is van, ő sincs eldőlve a színteltségtől.
Igazából ezt a két negatívumot hozzák fel. kevés a vas a QHD-hez, és fakó a kijelző."Az alábbi UHD felbontású képet nézve tisztán látszik, hogy igenis van helye a QHD felbontásnak, sokkal élesebb egy FHD kijelzőhöz képest, ám a színek mintha kicsit tompábbak lennének. Három kijelzőn hasonlítottuk össze ugyanazt a fotót, és a G3 adott vissza legkevésbé színes képet."
"ips paneltol nincs jobb,"
Nem a technológiával van a gond. A G2 is IPS, mégis sokkal jobb.
Kinek mi jon be,de szerintem inkabb legyen termeszetes szin,mint hogy tultelitett szinek,ezt ugyanigy megbirtak volna oldani g3-nal is,mint g2 nel,de van oka szerintem,hogy miert nem.
-
Ricardo
titán
Sokan mondjak hogy ezek a mostani legjobb megjelenitok,es igaz is,pl nekem note 3-asomon zavaro volt a piros szin,annyira tulvan nyomva benne a szinezes hogy zavaro,gondolom akkor az s6 milyen..
Na meg a felbontas,s4-et kellett hasznalnom 2 napot,mert g3 szervizen volt,hat nehez volt megszokni,van kulonbseg rendesen a ket kijelzo kozott
Sokan? A tesztek mást mondanak. Ismerősnek is van, ő sincs eldőlve a színteltségtől.
Igazából ezt a két negatívumot hozzák fel. kevés a vas a QHD-hez, és fakó a kijelző."Az alábbi UHD felbontású képet nézve tisztán látszik, hogy igenis van helye a QHD felbontásnak, sokkal élesebb egy FHD kijelzőhöz képest, ám a színek mintha kicsit tompábbak lennének. Három kijelzőn hasonlítottuk össze ugyanazt a fotót, és a G3 adott vissza legkevésbé színes képet."
"ips paneltol nincs jobb,"
Nem a technológiával van a gond. A G2 is IPS, mégis sokkal jobb.
-
RaveForce
veterán
Igen lehet allitani,csak akkor teljesen ront,nekem nagyon gagyi az a megjelenito mar ne is haragudj,de ips paneltol nincs jobb,felbontast meg eszre lehet venni,rengeteg osszehasonlitas van qhd illetve fullhd kozt.
de a legjobb kijelzo az a meizu mx4-ben van,az lett eltalalva a legjobban.
3 havonta cserelem a telokat,es igy teljesen megtudom mondani melyik a szebb..
de ips paneltol nincs jobb
még szerencse, hogy ezt a többség, és a műszeres, több szempontot is számtásba vevő mérések nem igazolják...
-
droid1783
tag
mekkora kamukéró vagy te..tejóég.
note 3-asomon zavaro volt a piros szin,annyira tulvan nyomva benne a szinezes
ha tényleg lett volna ilyened, akkor feltűnt volna hogy jópár lépcsőben lehet állítani a szaturációt egész alacsonyra is....

Na meg a felbontas,s4-et kellett hasznalnom 2 napot,mert g3 szervizen volt
5collon ha nem elég a FullHD, akkor sztem agyban van baj... nekem S4 FHD után a note4 QHD van és a szemem elég jó, de a felbontást tekintve nem látni különbséget...
Igen lehet allitani,csak akkor teljesen ront,nekem nagyon gagyi az a megjelenito mar ne is haragudj,de ips paneltol nincs jobb,felbontast meg eszre lehet venni,rengeteg osszehasonlitas van qhd illetve fullhd kozt.
de a legjobb kijelzo az a meizu mx4-ben van,az lett eltalalva a legjobban.
3 havonta cserelem a telokat,es igy teljesen megtudom mondani melyik a szebb..
-
RaveForce
veterán
Sokan mondjak hogy ezek a mostani legjobb megjelenitok,es igaz is,pl nekem note 3-asomon zavaro volt a piros szin,annyira tulvan nyomva benne a szinezes hogy zavaro,gondolom akkor az s6 milyen..
Na meg a felbontas,s4-et kellett hasznalnom 2 napot,mert g3 szervizen volt,hat nehez volt megszokni,van kulonbseg rendesen a ket kijelzo kozott
mekkora kamukéró vagy te..tejóég.
note 3-asomon zavaro volt a piros szin,annyira tulvan nyomva benne a szinezes
ha tényleg lett volna ilyened, akkor feltűnt volna hogy jópár lépcsőben lehet állítani a szaturációt egész alacsonyra is....

Na meg a felbontas,s4-et kellett hasznalnom 2 napot,mert g3 szervizen volt
5collon ha nem elég a FullHD, akkor sztem agyban van baj... nekem S4 FHD után a note4 QHD van és a szemem elég jó, de a felbontást tekintve nem látni különbséget...
-
droid1783
tag
Valóban hűvös a kalibráció, de még ezzel együtt is jobb a színmegjelenítés és kontraszt.
Sokan mondjak hogy ezek a mostani legjobb megjelenitok,es igaz is,pl nekem note 3-asomon zavaro volt a piros szin,annyira tulvan nyomva benne a szinezes hogy zavaro,gondolom akkor az s6 milyen..
Na meg a felbontas,s4-et kellett hasznalnom 2 napot,mert g3 szervizen volt,hat nehez volt megszokni,van kulonbseg rendesen a ket kijelzo kozott
-
Ricardo
titán
G3 sok kritikát kapott a kijelzőjére a fakósága miatt.
-
Stauffenberg
nagyúr
Valóban hűvös a kalibráció, de még ezzel együtt is jobb a színmegjelenítés és kontraszt.
-
droid1783
tag
"Kijelzo nembir annyira jobb lenni,max a szinek,de az sem sokkal jobb,"
Nem sokkal?
A G3 színtelen, fakó, kontraszttalan kijelzőjénél jelentősen jobb színtér fedésben (98% sRGB vs 98% DCI-P3), kontrasztarányban (1:900 vs 1:1900), és betekintési szögekben. Fotós vagyok és a hozzászólásomat egy fotós kollégának írtam. A színmegjelenítés nekünk sokat számít. Ráadásul a kijelző is más (in-cell) technológiával készül, belső tükröződés a nullához konvergál, sokkal jobb az érintésérzet is."de addig hulyesegeket ne irj mar"
Azért, mert te a felbontáson kívül minden másra nagy ívben tojsz, még lehet egy picivel kisebb arcod.
En ertem ezt mind,csak egyedul azt nem tudtak megoldani hogy a feher az nem tisztan feher,hanem van benne egy kis kek is,es az cink szerintem.G3-nal termeszetesebbek a szinek,lasd amoled ott is tul megvannak a szinek spekelve,..
"Blue is the new white"
-
Fejvadi
nagyúr
Nehéz a dolog, ha más is gyárt telefont.
-
Kasya
nagyúr
Nagyon szerettem a G3-at. A legjobb kijelzőt abban lattam, ami passzolt a kamera szinvilagahoz.
A G4 nekem külsőre már nem lett olyan vonzó, de amúgy jó készülék lett.A v10 szinten impresszív.
-
Goxi
tag
-
zombinyul
addikt
+1, tobb evi WP meg iOS hasznalat, es tomeny Android utalat utan mondom, hogy ez a G4 minden szempontbol iszonyat jol sikerult. Minden teren egy durva telefon lett, WP-t meghazuttolo rendszerrel, brutalisan jo kameraval, kijelzovel, minosegerzettel, egy abszolut felso-felso kategorias motyo. Ezutan is LG-m lesz az biztos (hacsak nem rontanak el csunyan valamit). De jelenleg en nem latok jobb vetelt egy G4-nel (nyaron se lattam, pedig akkor kartyasan meg kozel 230k lett volna, azota meg eleg szepet esett az ara).
-
Konfigos
őstag
Ne szóld le koma,nekem is az van!
Szerintem félelmetesen jó lett a g4,amióta megvan még nem fagyott le és mindenre elég,haver csajnak ifos6 van,miután megnyomkodta az lgt rendesen sajnálta,hogy nem az van neki,és az eisa díjat se felejtsük el amit a kamera kapott. -
olivera88
veterán
Én is sajnálom. Én a Huaweiről tértem át LG re 3 év után, nagyon tetszik az LG telefonok formavilága, akkor az UI is és a koppintásos kijelző feloldás. Egy LG Spirit 4G tulajdonosa vagyok, nagyon megtetszett a GFlexhez hasonló ívelt forma, illetve az egész telefon kinézete, és az 50 e Ft körüli kategóriában nincs a normális telefonja a Huaweinak ami 1GB RAM al és 8 gb memóriával van. Ezért váltottam.
-
robcsekwow
tag
Kipróbáltam mind a G2, G3, G4 telefonjait az LG-nek, személy szerint a G2 sikerült a legjobban. Jelenleg G2 minit használok, a 4,7 col kényelmes, de a "butitott kistestvér" keményen felveszi a harcot időnként a felső kategóriával (!!!) is stabilitás és a pörgős rendszer terén, a multitaskingról nem is beszélve!

-
Ricardo
titán
Idézet a G4 tesztjéből:
"Az előlap attrakciója a néhány fokban hajlított, 5,5 hüvelykes, 1440 x 2560 pixel (QHD) felbontású Quantum IPS megjelenítő. Ezzel megmaradt a még mindig elképesztően magas értéknek számító 538 ppi-s képsűrűség, már téren pedig az LG nagyon sokat fejlesztett a panelen. A képernyő az elődmodellben látottakhoz viszonyítva 20 százalékkal jobb színhűségre képes, a kontrasztaránya majdnem dupla akkora, ami pedig szintén nagyon fontos, hogy 11 százalékkal kevesebb energiát fogyaszt. A fényerő rendben van, kültéren, erős napfényben is jól látható a kijelzőn megjelenített tartalom, a betekintési szög tökéletes, a színek ragyogóak, egyedül talán abba lehet belekötni, hogy kicsit hűvösre kalibrálta a fehéregyensúlyt a vállalat. "
-
Stauffenberg
nagyúr
"Kijelzo nembir annyira jobb lenni,max a szinek,de az sem sokkal jobb,"
Nem sokkal?
A G3 színtelen, fakó, kontraszttalan kijelzőjénél jelentősen jobb színtér fedésben (98% sRGB vs 98% DCI-P3), kontrasztarányban (1:900 vs 1:1900), és betekintési szögekben. Fotós vagyok és a hozzászólásomat egy fotós kollégának írtam. A színmegjelenítés nekünk sokat számít. Ráadásul a kijelző is más (in-cell) technológiával készül, belső tükröződés a nullához konvergál, sokkal jobb az érintésérzet is."de addig hulyesegeket ne irj mar"
Azért, mert te a felbontáson kívül minden másra nagy ívben tojsz, még lehet egy picivel kisebb arcod.
-
droid1783
tag
Vastagabb, de íveltebb a háta, mint a G3-nak, az élek vékonyabbak. Nekem is a G3 fogása a non-plus ultra, de nagyjából 48 óra alatt átlendültem azon, hogy a G4 belekönyököl a tenyerembe az alsó sarkával. Kézbe véve a vékony élek miatt nem érződik vaskosnak.
Majdnem megvettem a G3-at nyáron, de azért örülök, hogy nem. A kijelző összehasonlíthatatlanul jobb a G4-ben és a rendszer sem röcög, cöcög, pöcög.
Kijelzo nembir annyira jobb lenni,max a szinek,de az sem sokkal jobb,
ha osszehasonlithatatlanrol beszelsz akk keress egy 720p-s telot,vagy egy 1080p-s telot,es akkor elhiszem amit irsz,de addig hulyesegeket ne irj mar
Rendszernek meg dobsz egy nova launchert es voala
-
ToMmY_hun
senior tag
Én is arról váltottam és nem bántam meg. Frankó telefont sikerült összerakniuk ismét. (Nexus 5 is remek volt)
-
gusthy
veterán
Tény, hogy sok G3-at eladtak, de szerintem a G2-t nem sikerült túlugrani mind a mai napig.
-
jacis
nagyúr
-
Stauffenberg
nagyúr
Vastagabb, de íveltebb a háta, mint a G3-nak, az élek vékonyabbak. Nekem is a G3 fogása a non-plus ultra, de nagyjából 48 óra alatt átlendültem azon, hogy a G4 belekönyököl a tenyerembe az alsó sarkával. Kézbe véve a vékony élek miatt nem érződik vaskosnak.
Majdnem megvettem a G3-at nyáron, de azért örülök, hogy nem. A kijelző összehasonlíthatatlanul jobb a G4-ben és a rendszer sem röcög, cöcög, pöcög.
-
madgie
titán
Nexus hattal a zsebedben mi mást is mondhatnál?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
jacis
nagyúr
Tized mm-ről beszélsz. Manapság a szoftver simasága, stabilitása sokkal többet jelent mint az általad felsoróltak. Ha tényleg azon múlna egy telefon eladási esélyei hogy a méretei mennyire optimalizáltak akkor az iPhone lenne az egyik legeladhatatlanabb telefon manapság.
-
Szakiii
addikt
-
madgie
titán
-
jacis
nagyúr
Pedig a G4 sokkal jobb telefon lett első perctől kezdve mint a G3 valaha volt.
-
SybenX
őstag
-
Gainka
őstag
A 5x-et lehet majd kapni szolgáltatótól?
-
Dani_kp
addikt
A G3s csak akkor lenne "kiváló", ha 1 helyett 2 gb rammal szerelték volna...de amúgy valóban jó telefonjai vannak.
Nyilván szubjektív, de nekem külsőre csak az LG-k jönnek be, a letisztult előlap és oldal gyönyörű. Jó ötlet volt a hátlapra rakni, azt a 3 gombot.

-
hemaka
nagyúr
Nalunk ceges dobalos telefonnak g4 van bent(LG poponyalas), a hivasok fogadasa nem az igazi, illetve a bor hatlapnak mar reszeltek, gusztustalanul nez ki.
De ezektol eltekintve pofas darab, bar a merete miatt sajat reszre nem kellene.Egyebkent jo mobilokat dobnak piacra altalaban, mindegyik kategoriaban.
-
batai15
félisten
-
balazs_pro
tag
-
SybenX
őstag
-
Medocsabi
addikt
A G3 a legjobban sikerült telefon??Páromnak naponta 2-3 x lefagy,kikapcsol,mert túlmelegszik...emiatt kb lehetetlen játékokra is használni,ehhez képest qva drága....Szervíz szerint semmi baja...
Jó telefon lenne,a kijelző gyönyörű,hardver erős,és ami számomra nagy pozitívum az akksi cserélhető!emiatt a hardver még jó 3-4 évig elég lesz bármire,de így hogy túlmelegszik.....
-
moma
őstag
-
janeszgol
félisten
Én sajnálom, mert kedvelem az LG termékeit. Jó lett a Joy, Leon, Spirit, G4, G3, G3s (ez inkább kiváló), G4s.
Nem rossz a Magna, G4c (csak drága). Tehát 2015-ben nagyon oda tette magát az LG. -
etohun
aktív tag
Valakinek le kellett nyelnie a kínai gyártók szárnyalásának levét..
-
RaveForce
veterán
visszaüt, hogy egy modellre tettek fel lényegében mindent, a többi 2015ös készülékük kb szóra sem érdemes futottak még kategóriásak a versenytársaikhoz képest, és hiába lett viszonylag jó a G4, ebben a szegmensben is a túlnyomó többség mást választ, tehát igazából nagyon nem csodálkozhatnak az eredményeken..
-
Quqesz
nagyúr
Elvileg elindítja az lg a v10 forgalamazását nemzetközileg is.(gsmarena info)
-
torma99
aktív tag
G4 amint beesik 150 alá 4-5 hónap múlva jöhet is. (tudom, sufniból már jóval olcsóbb) Amúgy nekem a no üveg, levehető hátlap, cserélhető akksi nagyon bejön.
-
Örni
senior tag
Akkor mi mit szóljunk, ha már Észak-Amerikában is drágálják a telefonokat? A Nexus 5X lesz nálunk hivatalosan?
-
Kékes525
félisten
Majd a következőkben jobban fog teljesíteni.
-
Ricardo
titán
A G3 nem volt az igazi. Emiatt sokan nem vesznek G4-et. Pedig az egy nagyon jó ketyere lett.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
Mobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Nagyobb kijelzőt kap a Xiaomi 18 Pro - hátul
- Rap, Hip-hop 90'
- Búcsúzóul itt a fekete Apple Vision Pro
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- E-book olvasók
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- További aktív témák...
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 512GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL //
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB BLUE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- TELJESEN ÚJ - 0 CIKLUSOS iPhone 17 Pro 256GB ORANGE // GYÁRI FÜGGETLEN // EU MODELL
- Samsung Galaxy A55 128GB Normál Állapot,1 Év Garancia
- Moto G86 5G 8/256GB 0-perces Bontatlan 1 Év Garancia
- Apple iPhone 14 Pro 128 GB 100% akku Deep Purple 12 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- iPad felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- 27% - GIGABYTE B760 GAMING X DDR4 Alaplap
- Új! Magyar karakteres iPad Magic Keyboard Fekete - 1 év garancia
- AKCIÓS! ÚJ Space Black MacBook Pro 14" M5 PRO 24GB 1TB 1év garancia! Töltővel + ajándék!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest






![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



