Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zedz

    addikt

    válasz dabadab #26 üzenetére

    Az Epic szerintem nagyon is szívesen üzemeltetne IOS-es app store-t, ha az Apple hagyná...

    Hagyja is. Nyugodtan lehet sajat mernok csapatot fizetni, akik majd terveznek egy EpicPhonet. Ahhoz fel lehet venni szoftvermernokoket, mert kell ra egy jo OS, minden foldi joval amit a konkurencia mar tud. Aztan a QA, marketing, millio es egy egyeb osztaly ami a platform megszuletesehez egyaltalan kell, az is szabadon toborozhato. Es akkor meg csak ott lenne, hogy van egy vas meg rajta egy szoftver. Akkor kell meg hozza SDK, hogy masok tudjanak ra fejleszteni. Kell egy store, szerevrek... etc. Elkepeszto mernoki munka, tervezes, billio dollarok.

    Es akkor jon az Epic, hogy bruhuhu, 30%-ot kell fizetnem mindezert? Tessek, lehet utanuk csinalni.

    Sok kommentelo itt tenyleg azt gondolja, hogy az Apple es Google dobott egy dupla hatost, es azert megy neki ennyire a szeker? Nyilvan lehet oket utalni ilyen olyan okokbol, de ebben szerintem teljesen igazuk van.

    Egy vegtelenul lesarkitott pelda, de ha mondjuk van egy alberleted amit fizetsz, rezsivel es mindennel egyutt, majd megended, hogy bekoltozzek az egyik szobaba ugy, hogy en amugy havi netto 1 milliot keresek, akkor azert te is elvarnad, hogy legalabb annyit alljak a ho vegi szamlabol, amennyit fogyasztottam.

Új hozzászólás Aktív témák