Hird​e​t​é​s​

2017. december 16., szombat

Gyorskeresés

(#1) Csapoati

Csapoati
(PH! nagyúr)

Kár érte, jó ügynök volt.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#2) Soybex

Soybex
(őstag)

Nem csodálkozok rajta, sok volt ez az évszámozás neki már

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#3) roli543

roli543
(senior tag)

Szerintem nem jó döntés. Hiszen aki eddig ismerte a sorozatot, tudta, hogy az ötös megbízható és hogy mit tud.
Ami inkább félelmem hogy a 3ast is elkaszálják... így már igazán annyi a Samsung kompaktabb telefonjainak :(

Apple iPhone SE + iPad 2017

(#4) batai15

batai15
(PH! félisten)

Kelett ez már.
Viszont várós. Ha a xiaomi nem tesz lesz egy elérhető Káva mentes 18:9 es arányú telefont az asztalra, akkor ez marad számításban.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#5) Zsoltinho24

Zsoltinho24
(tag)

Ez vàrhatò volt mert a J szèria kezd rà csùszni az A szèriàra.

(#6) Because

Because
(őstag)

csak legyen egy A3 4,7"-nál nem nagyobb kijelzővel

(#7) sheratan válasza batai15 (#4) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Most volt az a Redmi akármi 5, nem?

Várom már, hogy jelentsék be, kíváncsi vagyok milyenre sikerül. Az A széria tetszett korábban is, csak azt vártam már nagyon, hogy eltakarítsák a fizikai gombokat az előlapról, most ez is úgy néz ki megvalósul majd :K

https://www.instagram.com/kornenator/

(#8) ovics

ovics
(fanatikus tag)

az A3 akkor ezáltal eltűnik vagy esetleg az meg átveszi az A5 helyét? vagy azzal mi lesz? lecsúszik a J szériába?
Ezek meg magyarán egy S8 lite lesz. lehetne azért egy olyan változat ami kisebb házba egy 5,2col vagy valami. Kár hogy ezt megint kihagyják

(#9) Csabi_

Csabi_
(újonc)

Ejj kár érte..
Meg azt sem értem, hogy miért megy el az összes telefon 5,5"-ba.
Kiadhatnának valamit 4,7-5.0"-ös kijelzőmérettel 2018-ban vállalható hardverrel.

(#10) ollie válasza Csabi_ (#9) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Az megvan, hogy az 5.5 colos kijelzővel lesz ez a telefon akkora, mint más telefon 5 colossal?

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#11) pit stop

pit stop
(PH! addikt)

Méret és coll növekedésért kár érte. Kellene egy kisebb modell, még ha nem is olyan erős, de minőségi.
Ahogy páran már írták, kellene egy kisebb méretű, normális hardverrel, de az így nem lesz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#12) ollie válasza pit stop (#11) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Kezdem tényleg azt gondolni, hogy senki sem gondolkodik.

(#13) dekrer válasza ollie (#12) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

+1

Samsung Galaxy S8+ "Midnight Black" // Playstation 4

(#14) Duliee válasza ollie (#12) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Azt fogják gyártani, amire nagyobb az igény... A tartalomfogyasztásos világban a méretnövekedés az az irány, amire felültek...

. . .

(#15) pit stop válasza ollie (#12) üzenetére

pit stop
(PH! addikt)

Gondolkozom... Lemaradtam, hogy Samsung levédette kávamentességet?
Többiek is ki fognak jönni csökkentett kávás telefonokkal, és abban a mezőnyben is nagynak fog számítani 5,5.
Valamint én (és talán még páran) szeretik, ha marad egy kis káva, hogy meg is tudjam fogni normálisan... ;)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#16) Jassz válasza ollie (#12) üzenetére

Jassz
(kvázi-tag)

Sajnos eddig ez az egyetlen kivétel a sok bejelentett 18:9-es telefon között, ami várhatóan 15.5 centi alatt lesz.

Szinte mindenhol a káva csökkentését meghaladó mértékben nőtt a kijelző mérete, ezért offenzívak sokan már alapból az ilyen hírek után :)

(#17) Obyboy válasza Csabi_ (#9) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Mivel minden gyártó nagyjából 5,2-6,0 " közötti kijelzővel készíti a telefonjait így a kijelzőgyártók is erre a méretre vannak beállva. Ha valaki pl 4,9"-es kijelzőt rendelne bármely kijelző gyártótók akkor csak amiatt az egy típus miatt át kellene állítani a gyártósort ami szerinem igen csak megnövelné a költségeket. Magas áron pedig már eléggé réteg termékké válna így nem lenne túl nyereséges termék.

"Egy mérnökkel vitatkozni olyan, mint egy disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#18) Balika911

Balika911
(PH! nagyúr)

Szerintem jó döntés, így az aktuális A széria párhuzamba tehető az S és Note szériával.

A kiszivárgott infók alapján nekem maguk a készülékek is szimpatikusak, konkrétan jobban tetszenek, mint a mostani S sorozat.

[ Szerkesztve ]

(#19) batai15 válasza ollie (#12) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

+1

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#20) pusszycat

pusszycat
(PH! addikt)

Remélhetőleg megtartják a dedikált SD bővítőhelyet a dual sim mellett, nem díjazom a vagy 2 sim és nincs sd féle típusokat. Ez miatt képes vagyok megvenni az A8 2018 (még jól is cseng) :K :K :K

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#21) Because válasza ollie (#10) üzenetére

Because
(őstag)

annál jobban örülnék egy 4,7"-os infinity displaynek :)

(#22) pusszycat válasza Because (#21) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

nagy értelme van a 4.7" a 2 ablakos módnak... :N

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. HyperX Fury SSD 240 GB inside :)

(#23) Because válasza pusszycat (#22) üzenetére

Because
(őstag)

az a baj, hogy nincs rá igényem... jó nem nekem gyártják ezeket, de én egy normális 2018-ban helyét megálló hardvert szeretnék 4,5-4,7"-ban, de NINCS :(

(#24) pusszycat válasza Because (#23) üzenetére

pusszycat
(PH! addikt)

jövőre biztosan lesz, csak félbe kell majd hajtani hozzá :)

(#25) batai15 válasza Because (#23) üzenetére

batai15
(PH! félisten)

Csak az iphone.
Amúgy meg bőven elég egy s625 is ha nem játszol droid vonalon.

(#26) Roik367 válasza ovics (#8) üzenetére

Roik367
(újonc)

Nem lesz Galaxy A3

(#27) Roik367 válasza ollie (#12) üzenetére

Roik367
(újonc)

Úgy tűnik!!

(#28) Fred23 válasza Roik367 (#26) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Ezt honnan veszed?

(#29) janeszgol válasza ovics (#8) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Attol tartok, akkor igaz lesz a pletyka. 5 colos lesz a A3. Koszi Samu. A Huawei-ben bizom, hogy lesz 5 col alatti cucca, de most mar ne az alsoban (Y3 II).

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#30) janeszgol válasza ollie (#12) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Van 5 colos telom, csak a kepernyot nezve is nagy. Nezd, neked nincs igenyed compact telora, igy azok fejevel sem tudsz gondolkodni, akinek meg van. Ezzel semmi baj nincs amugy es nem csak rad ertettem, hiaba neked cimeztem.

Akar mikor kezbe veszem az iPod Touch 6-ot (sajna ritkan, nem az enyem), bizony az a tokeletes meret mindharom dimenziojaban.

[ Szerkesztve ]

(#31) dekrer válasza janeszgol (#30) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

Az S7 egy kompakt telefon, 5" csúcs hardver pedig nem virtuális gombok vannak. Ha még azok sem lennének csak a kijelző még kompaktabb lenne, pedig alapból az.

[ Szerkesztve ]

(#32) Szabcsizz válasza janeszgol (#29) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Huawei mint kis méretű telefon,és nem alsó? Esélytelen.

Motorola Moto Z

(#33) ollie válasza janeszgol (#30) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

De akkor minek okostelefon?

(#34) dekrer válasza ollie (#33) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

4" telefon hatalmas kávákkal.. Fantasztikus lehet rajta írni.. Sokkal jobb lenne egy 5" káva mentes telefon. Ugyanott lenne.

(#35) joey04 válasza ollie (#33) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

Neked miért fáj ennyire, ha más másképpen gondolkodik? Mondom ezt egy 6.44-es telefonnal a kezemben, tehát alapvetően egyetértünk, de milyen (már bocsánat) hülye kérdés ez, hogy akkor minek okostelefon? Rengeteg előnye van annak is.

34: fentebb írták, hogy van akinek kimondottan előny, ha van káva. ne te döntsd már el, hogy neki mi a jó...

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#36) dekrer válasza joey04 (#35) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

Nincsis gond ha van valamennyi de az rengeteg, minimális kijelzővel amin kb lehetetlen írni.
Nemis baj, hogy nincsenek ilyenek..

[ Szerkesztve ]

(#37) joey04 válasza dekrer (#36) üzenetére

joey04
(PH! félisten)

lehetetlen írni? 3,5"-on is tudtunk írni.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#38) Fred23 válasza janeszgol (#29) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Ha 5" lesz, úgy nekem sem fog kelleni. :N 4,2"-tól 4,7"-ig oké számomra, egy kis káva pedig engem sem zavar. Legjobb méretű teló, amit eddig fogtam, talán a BB Z10 volt. (4,2")

joey04: Rengeteget fórumoztam anno S8500 Wave-ről, az 3,3"-os kijezős. :)

[ Szerkesztve ]

(#39) janeszgol válasza ollie (#33) üzenetére

janeszgol
(PH! kedvence)

Ollie. :)
En tartok kulon jatekra, filmezesre telefont (hasznaltan olcson lehet kapni ertelmeset ma mar, sot igazabol egy-ket eve, mivel telitodott a piac es eleg szepen fejlodtek a hardverek az evek alatt, amit a szoftverek nem kovettek, bar ugye jatek fuggo is, kinek milyen eros telefon kell). Bar ha be van kapcsolva, ezen bongeszek itthon.
Ami a hetkoznapokra kell: hivas, sms, email, kamera, jegyzet, bongeszes. Kb ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#40) Because válasza Fred23 (#38) üzenetére

Because
(őstag)

kedvenceim voltak: Nokia C7, Xperia mini, ez a BB Z10 is :) most egy Xiaomi Mi4c-t használok, a legkompaktabb 5"-osok közé tartozik.

(#41) sheratan válasza joey04 (#37) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Nem is volt egy nagy élmény :)

(#42) dekrer válasza Because (#40) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

4mm-el hosszabb az S7 ami 5,1". Aztán csúcskészülék a mai napig.

(#43) Because válasza dekrer (#42) üzenetére

Because
(őstag)

jó de ez 40000 volt :D az pedig?

(#44) Fred23 válasza Because (#40) üzenetére

Fred23
(PH! addikt)

Megnéztem, tényleg vállalható. Viszont én IP68 mániás is vagyok. Az A3 jó méretileg, az A5 egy kicsit már nagy. Ha most kinyírják az A3-at számomra, nem tudom, merre induljak legközelebb új telóért. Samsungot szeretnék, ha lehet.

(#45) dekrer válasza Because (#43) üzenetére

dekrer
(PH! nagyúr)

Csúcskészülék kompakt méretben. Nem fog 40k lenni. De manapság 90k az új ára :D

(#46) Balika911 válasza sheratan (#41) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Ami a gépelést illeti, az nekem nagyobb kijelzőn sem élmény, sőt, mindenféle érintőkijelzőn elég szar. :) A Swipe meg hasonlók azért tudnak segíteni, és igen, a nagyobb méret is. De ettől függetlenül is, vagy éppen ezért megértem, ha valaki azt mondja, hogy neki a nagyobb kijelző nem ad annyi előnyt, inkább kisebbet akar, mert az esik neki kézre.

Ezt inkább a #34-re kellett volna írnom.

[ Szerkesztve ]

(#47) sheratan válasza Balika911 (#46) üzenetére

sheratan
(Jómunkásember)

Angolul kb olyan sebességgel gépelek telefonon, mint billentyűzeten, pedig egész gyorsan tudok gépelni (ahhoz képest, hogy nem tanultam). Magyarul a ragozás miatt nem megy sajna a flow/swipe módszer olyan hatékonyan, de már úgy is egész gyors. Igaz, hogy túl széles kijelzőn nem kényelmes, de túl keskenynél sem, mert nem találod el a betűket rendesen.

(#48) Balika911 válasza sheratan (#47) üzenetére

Balika911
(PH! nagyúr)

Én mobilról 90%-ban magyarul írok. Érintőn sajnos lassabban, illetve sokkal pontatlanabbul megy, főleg ha normálisan, nagybetűket, írásjeleket, és ékezeteket is használok. Ismerősöknél ugyanez, egyszerre látom, mikor vannak mobilról.

És ez csak sima SMS vagy chat, amikor még formázni is kéne a szöveget, brrr... szerencsére erre ritkán van szükségem. :)

Angolul sokkal hatékonyabb a bevitel, azt aláírom.

[ Szerkesztve ]

(#49) kolibot

kolibot
(újonc)

Szerintem egész érthető húzás. Megkapod az S8at egy évvel később A (lfa) kategóriás telóként. Talán egy fokkal jobban harap rá az átlag ember, aki nem ismeri az A szériát.

(#50) ovics válasza janeszgol (#29) üzenetére

ovics
(fanatikus tag)

ha a kompaktságra gondolsz ezáltal akkor szerintem kávák nélkül kb ugyan akkora házba lesz bújtatva az az 5". számomra ez ideális is lenne, ha megfelelő lenne a vas is alatta. ha a képernyő is nagy akkor szerintem mostanában csak apple marad :/

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.