Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz Lenry #30 üzenetére

    "példádhoz visszatérve: apuka hiába veszi meg az RT-t, fel sem tudja majd telepíteni a PC-jére, nem hogy Need for Speedet futtatni rajta."

    meg sem tudja venni az rt-t, csak hw-vel egyutt kaphato.

    "és azért futnak ugyanazok az alkalmazások mindkettőn, mert meg lettek írva mindkettőre. ezen felül minden más marketingbaromság"

    nem. a metros alkalmazasokat eleg egyszer megirni, aztan ugyan ugy fog futni windows 8-on, windows 8 pro-n, windows rt-n.

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Pete55555

    addikt

    válasz Lenry #30 üzenetére

    Tisztában vagyok vele, hogy nem fog rajta futni, épp azért írtam azt, hogy nem fog futni :)
    Illetőleg futni fog, csak az ARM verziója, de nyilván nem lesz mindennek, pláne nem egyből. Apuka meg nem vesz RT-t, hanem RT-s táblát max, amin szintén nem fog futni sokminden.

    "azért néz ki ugyanúgy a Win8 és a WinRT, mert a Microsoft rádobta ugyanazt a skint két totál különböző op.rendszerre és azért futnak ugyanazok az alkalmazások mindkettőn, mert meg lettek írva mindkettőre. ezen felül minden más marketingbaromság"

    Ezzel is tisztában vagyok ;)

    (#31) vicze1 Elvileg 7-ről egyszerűbb lesz a váltás 8-ra, mint XP-ről 7-re, ami véleményem szerint nem hülyeség, de majd meglátjuk. Vállalati környezetben így is lesz vele sz***s az biztos.

    [ Szerkesztve ]

    ...Szeretem leracsniztatni...

Új hozzászólás Aktív témák