Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz tixem #43 üzenetére

    Innen jön az, ami mellette vagy ellene szól.

    Félreértés ne essék, én is úgy vélem, hogy a "flagship killer" féle Oneplus starttól jó messzire kerültünk. Szvsz az volt a beetetés korszaka, megalapozták a márka arculatát, kiépítették a szolgáltatás hátterét, a marketinget, bevitték a köztudatba a márkákat (a munkahelyemben is az iPhone tulajok a "jó" androidos telefonok kapcsán a Oneplus-t hozták fel példának, amin eléggé meglepődtem, mert nem hittem volna, hogy ismerik...).

    Ha a vásárlóknak izlését eltalálják a telefonjaikkal, akkor ez nem rossz választás. Nekem például sem a notch (emiatt eleve nem is érdekelt a Oneplus 6/6T), sem a lyukas kijelző nem tetszik. Egen, emiatt a sima Oneplus 7 is megy a levesbe, engem nem érdekel. A 7 Pro érdekelne, ha tényleg olyan jó lesz, amilyennek ígérkezik. Ismerem az OOS-t, tudom, hogy bár itt is előfordulnak nyűgök, de alapvetően stabil és folyamatosan frissített OS-t tudhatok a telefonomon. Ismerem a szervízüket, és jók a tapasztalataim az ügyfélszolgálatukkal.

    Szóval ha most egy 7 Pro, egy S10+ és egy P30 Pro között kéne választanom, én a 7 Pro nyerne egyértelműen. Csak itt jön a másik dolog, mert nekem a 6/128-as méret szvsz elég lenne nekem, de ezért is sokallom a 221e Ft (tehát feleslegesnek tartom a legnagyobb verziót). Nem azért, mert ár/értékben nem lenne jó (mert az), hanem mert ennyi pénzt én már sokallok egy telefonért...

    De azt én is elismerem, hogy a Oneplus már nem a 'bestbuy' a kategóriájában, hanem csak egy az élbolyban lévők közül...

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák