Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilos

    csendes tag

    Én mint "BlackBerry" buzi a következőképpen látom. Egy felhasználó 2 indok alapján vesz Blackberryt, vagy olyan szektorban dolgozik ,ahol a biztonság elsődleges (mondjuk ott adják neki), távolról megállapítom,hogy a fórum olvasók egyike sem ilyen vagy egyszerűen megszállott,mint én :)
    Ha pusztán a specifikációkat nézzük,akkor ár-érték arányban a Blackberry mobilok jelenleg talán a legrosszabbak. Nem akarok kínai márkákkal példálózni, mert akkor azzal jöttök, hogy kínai szar. Ezért felhozom példaként a Nokia 7 plust. Specifikációban tiszta Key2, igaz a ram kevesebb, de a 4 giga mindenre elég.Ezen túl valószínűleg a kamerája a Nokiának jobb és az üzemidő sem rosszabb. Garantált a frissítés 2 évig , a fő verziós frissítést százszor gyorsabban csinálják,mint a BB és árban körülbelül a fele. Rendben nincs billentyűzete, de én ,aki fizikai billentyűt használok, határozottan állítom, hogy magyarul virtuális billentyűzeten sokkal gyorsabban gépelek. Szóval a realítások talaján maradva, ez a mobil ennyit biztos nem ér.Ez már Iphone ár lesz....

Új hozzászólás Aktív témák