Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    "vásárlóink többség élvezni fogja az előnyeit, a hátrányait feledtetve"

    Megis, milyen elonyeit?
    Abban a helyzetben vagyok, hogy nekem is bt fejhallgatoznom kell sajnos, a jelenlegi tapasztalatok az alabbiakbol allnak:

    Bluetooth:
    B&O H7 (sajat cucc, jelenleg ez a mindennapos fejhallgatom), Sony WH-1000XM2 (sajat cucc volt, de 3 hetig volt meg csak, illetve lakotarsnak most is ez van), Bose QuietComfort 35 II (kolcson volt nalam egy hetig, hogy kiprobaljam)

    Jack dugos vezetekes:
    Sony MDR-10RC (ez van a cegnel, jelenleg masodlagos fejhallgatokent hasznalom)

    Ha az arat nezzuk, az MDR-10RC egy eldobhatos ketpalcas kacat a tobbihez kepest. Persze, vannak is hatranyai, on-ear, nem over-ear, nem szoritja a fejet tulzottan, emiatt nagyon konnyen lecsuszik, stb... De ha meghallgatod egymas utan a barmelyik fent emlitett felso kategorias bt fejhallgatot meg ezt a kis "olcso fos" vezetekest, akkor lehet pont ellentetes ar-aranyokat fogsz tippelni. Hihetetlen a kulonbseg minden teren az olcso vezetekes fules javara.

    Ha meg az a hatalmas elony, hogy nyertek +15 percnyi akkuidot a jack elhagyasaert cserebe, akkor az en velemenyem minden kedves gyarto fele az, hogy dugja fel a seggebe, legyen a telefonja 0.2mm-el vastagabb inkabb, ha ennyire ki van centizve... :(

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák