Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Reggie0 #36 üzenetére

    Nézd..
    Nekem senki sem az ellenségem, nincs itt semmi hattyúhalál, ismét szándékosan félremagyarázod mint mindíg, és ha ezt csinálod, mindíg össze fogunk különbözni.
    Én azt írtam hogy egyáltalán nem vet jó fényt a bányászokra ez a cikk, amikor úgy is útálják őket a játékosok, mivel eszméletlen mennyiségű hardver landol náluk úgy, hogy nem lehet a boltokban kapni.
    Ha nem kellene a sok vga a bányászoknak, és az a mennyiség a boltokban landolna, akkor mindenkinek bőven jutna hardver, és jóval olcsóbban is lehetne megvenni.
    Nem elég hogy a kriptovalutát bányászók miatt (mivel nagy tételben felvásárolják a kártyákat, és nem egy darab, vagy kettő kell egy bányásznak) kialakult egy durva extra hiány, és a gyártással kapcsolatban felmerült problémák miatt (amivel semmi gond nem is lenne ,mivel a bányászat miatti óriási kereslet miatt van csak ez a mennyiségi probléma) kihasználják a forgalmazók ezt a helyzetet, és sokkal drágábban árulják a hardvereket, akkor még egy milliomos suttyó paraszt feldob egy cikket, aminek a végén elmondja, idézem :
    ,, Byrne azt is hozzátette, hogy az egész autós megoldást azért csinálta, hogy "idegesítse vele a gamereket". Igazi gavallér az úr, ez nem is lehet vitás. ''
    Lehet hogy el kellene olvasni a cikket.
    Tehát egy unatkozó gazdag bányász szándékosságáról, a rosszindulatáról beszéltem, ami miatt a bányászokat sokkal rosszabb megítélés illeti, és ezen nem is csodálkozom :C
    A másik...
    A játékosok miatt soha nem kellett semmit drágábban vásárolnod, mivel nem vásárolnak nagy tételben, téhát mindíg a bányászok miatt nincs semmi a boltokban, vagy ha van jóval drágább, ismét ne beszéljünk mellé :))

    ,, Mert az eroforrasok vegesek es azok piaci alapon kerulnek elosztasra es a vegen valaki mindig sirni fog. Most eppen a gamerek. ''

    Ismét nagyon hülyének nézel mindenkit, és mellébeszélsz :C , mert nem éppen, hanem mindíg a játékosok kerülnek ebbe a rossz helyzetbe.
    mindíg azok b@sznak rá, akik 1-2 darabot szeretnének venni, mert aki sokat vesz egyszerre olcsóbban is kapja, és hamarabb is, mert sokat visz. :DD
    Egy szó mint száz, jelentős a megkülönböztetés, és a hátrány egy olyan vásárló irányában, aki NEM pénzszerzés céljából vásárol nagyobb mennyiségben hardverkomponenseket.
    Lehet hogy ezt inkább be kellene ismerni, és nem egy te általad létrehozott idealizált képzeletbeli helyzetről kellene beszélni, ahol a két vásárló réteg azonos esélyekkel indul egy cél irányába , mert ez egyáltalán nincs így :(
    Ebben egyáltalán semmi természetes nincs, ez gyomorforgató, és mélységesen felháborít.
    Kivétel nélkül mindíg ugyan az a vásárló célközösség szívja meg, mert kis tételben vásárol.
    Nekem evvel van tele a tököm, és főleg azzal, hogy a két vásárló réteg közé hogy rakhatsz egyenőségjelet, amikor mindenki számára nyilvánvaló, hogy ez egyáltalán nem egyenlő helyzet, hanem kifejezetten, és mindíg a bányászoknak kedvez a nagy mennyiségű oem felvásárlás miatt.
    Nem hinném hogy az lenne a megoldás, hogy mindenkinek zarándokutat kellene tennie a gyártó céghez egy darab hardverkomponens miatt, hogy ne kelljen sokkal drágábban megvenni, és vagy egyáltalán tudjon venni egy rohadt számítógép alkatrészt :DD

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák