Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g@norbert

    aktív tag

    válasz Reggie0 #34 üzenetére

    Értelek, most azért ne bagatelizáljuk a bányász felvásárlási lázat, a hardverek drágulásával kapcsolatban, és ne is keverjük össze az ingatlanpiaccal, mivel az árak lejjebb mentek, és az albérletek is csökkentek.
    Rendes gépet tudsz venni, (biztos nem fogják a gémerek felvásárolni előled a többszázezer forintos munka procikat talicskaszámra 🤣) csak horror áron, mert a vga árak mellett a procik, ramok is drágultak ugye, persze a használtak is ugyanúgy el szálltak, és nem a gémerek miatt, mert ők sem tudnak venni.
    Avval az ostoba hülyeséggel meg légyszíves ne nevettesd ki magad, hogy a gémerek terjesztik a vírusokat, a lopott játékaikkal, és a lopott windowsaikkal, mert a gémerek nagyon nagy többsége egyszerű felhasználó, nem tud vírust tervezni, és kivitelezni sem, és természetesen nem is rendelkezik olyan szakmai tudással sem, hogy aktivátor programokat írjon egy operációs rendszerhez, illetve játékokat törjön fel...🤣
    Ehhez bizony szakemberek kellenek, akik ebből is pénzt húznak a gémereken 🤣
    Ne csapjuk be egymást....🤣
    A gémerek örülnek ha játszanak, ezért gémerek 🤣🤣🤣
    Ne próbáljuk elvenni az élét annak ami éles, most azért utálják a bányászokat, mert nagyon nagy szerepet játszanak a hardver hiányban, és az árak durva emelkedésében, amikor meg jön a crack, akkor meg azért, mert a szar széthajtott nem alulfeszelt kártyáikat akarják azt hazudva eladni hogy ez bizony nem bányászott 🤣
    Az előző lufinál is rengeteg ember át lett verve 🤣
    Persze vannak ugye normális emberek, és van aki nem az, ennyi, viszont ne nézzük egymást ennyire hülyének, megmagyarázod hogy a bab, az hús 🤣

    A gémerek a te univerzumod ellenségei, nekem csak véleményem van arról, hogy amit állítasz, az egy bődületes baromság, pedig szerintem te egy magasan kvalifikált szakember lehetsz, nem tartom életszerünek, és korrektnek sem a lekezelő hozzászólásodat.
    De ez csak egy vélemény, az én véleményem.

    Álljon má meg a mivan má itt, ne csapjuk be egymást, olyan nincs hogy nem lesz sehogy :)

Új hozzászólás Aktív témák