Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz Valentino K. #26 üzenetére

    Így van! Ezt a véleményt én is támogatom!
    Apple App Store-ban is a többség 0,79 EUR, de szinte 2-3 EUR környékén minden megvehető, a GPS szekciót kivéve, mert a magyar/román térképes iGo-n kívül (15 EUR) szinte mindegyik európa szintű progi 70-80 EUR (Sygic,Navigon,iGo), amit baromi drágának tartok. Nekem ingyenes a T által biztosított Navigon, ezért e miatt nem fáj a fejem.
    Ezt leszámítva "habzsi-dőzsi" van 2-300ft-os alkalmazásokból.
    A legdrágább progi amit megvettem, az egy 8 EUR FLAC Player (Lossless).
    Jailbreak nagy valószínűséggel nem lesz, mert nem akarok belegányolni a rendszerbe. Főleg amiket olvasok, mennyi a gond...hibaüzenetek és minden egyéb nyalánkság ami a stabilitás rovására megy. Én inkább választom a stabilitást, és megtisztelem a fejlesztőket azzal, hogy egy 2L Cola vagy 2 gombóc fagyi árát átutalom nekik.
    Persze van amit megveszek, és annyira nem tetszik, de kb. az eddig letöltött/kifizetett 40-50 játékból és alkalmazásból talán 3-4 fizetős progi amit töröltemi ill. törölni fogok.
    Sztem ez jó arány.
    iOS, WP7 rlZ! :K :C

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Új hozzászólás Aktív témák