Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz nozs23 #40 üzenetére

    :DDD
    Összegezve: Az a jó ahogy te gondolod, ahogy te hallod, ahogy te olvasod, ahogy te nézed. Minden oldal elfogult, minden oldal le van fizetve, de csak akkor ha nem Apple termék nyer, hiszen ha az nyer, akkor az az alapvetés, akkor áll helyre a világ rendje. Kettős mérce a barátod látom.

    Ki beszélt OLED-ről? Hogy jön ide a Huawei?
    Öröm olvasni, ahogy úgy csűröd csavarod a lapokat és a szavakat, hogy te gyere ki győztesen. Mi lenne, ha a képernyőt a Samsunggal hasonlítanád össze, az üzemidőt meg a Huawei csúcsmobiljaival? Ja, akkor nem lenne igazad.
    Mint ahogy egyébként sincs, 1200 euro a 8/256-os Mate 30 pro, legyen nagyvonalúan 400e Ft, 5 kiló az i11 pro max, de még a nem Max variáns is 460.

    Ha te látod itt fórumon a mobilfotós csoportban akkor az jó, az tény, ha én, akkor az nem. Nevetséges vagy, ne haragudj! :R

    Tudom, itt mindenki Apple utáló, akinek ez vagy az nem tetszik a termékeivel kapcsolatba.

    Én észre veszem a különbséget (sajnos) két különböző felbontású, de azonos technológiájú képernyő között, és ez nem felvágás. Váltottam 2K-ról FHD-ra és fordítva, FHD-ról iPhonera, majd onnan FHD IPS-re és 2K-ra, használok párhuzamosan 1080p IPS-t és QHD IPS-t, nem kell nagyító.

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

Új hozzászólás Aktív témák