Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integrale

    veterán

    válasz totopad #25 üzenetére

    Az eladási ár teljesen hidegen hagy, nem eladni veszem, hanem használni.
    Ráadásul évente egyszer biztos, de van, hogy 2-3 alkalommal is cserélek telefont, és nem első körös vásárló vagyok, így nem, vagy nagyon keveset bukok egy-egy cserén.
    Stabilitást szerintem már évek óta nem lehet felróni a legtöbb androidosnak sem, Motorola stock felületével, és a HTC Sense felületével nem volt soha az életben problémám 5-ös droid óta, Huawei olyan amilyen, nekem nem tetszik a felület, volt és van is egy Huaweiem.

    nozs23: ezeket a kijelentéseidet nem tudom mire alapozod. 720p ne legyen prémium, az, hogy a szín milyen, beállítás kérdése a többi gyártónál is, embere válogatja, hogy kinek melyik tetszik. Nekem az oled képernyőtől pl fáj a szemem, a pixeles szarokat pedig azonnal kiszúrom, ez van. Valakinek megfelel, másnak nem. "Sokaknak jobban bejön" ezt milyen közvéleménykutatás támasztja alá?
    Viszont egy versenyben ez hátrány, ha tetszik ha nem.
    A RAM annyira nem irreleváns, hogy voltak többen is (YT, és felhasznélók is, akár itt a fórumon), akiknek kevés volt a korábbi generációk 3-4 GB RAM-ja.
    A kamera megint csak érdekes, mert ha a dxomarkot vesszük összehasonlítási alapnak, akkor nagyon nem az van, amit te írsz.
    Szóval az i11 árán (ismétlem, ha az OS-t nem nézed, mert ez egyéni preferencia) akkor jobb hardvert kapsz máshol. Aztán ezt vagy elfogadod, vagy megtámadod (nyilván tőled az utóbbi lesz), de ezzel nehéz vitatkozni. Ezen felül ízlés dolga.

    [ Szerkesztve ]

    "Bad reklám is reklám too"

Új hozzászólás Aktív témák