Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csakany2001

    aktív tag

    válasz lecsokolbi #33 üzenetére

    Nálam már az üzemidő ami botrányos , de az a helyzet így is többet hoz mint egy SE2020 ezért sem bátorkodtam váltani...(3-4 óra SoT megvan még de azért így is fele mint fénykorában)
    Meg persze elhasználódott rendesen, Jack kontakthibás, a hangszóró kicsit recsegős.
    Egyelőre még a régi OS hátrányait nem érzékelem, most is elég fürge.
    Én még várok vele 1 évet, mert hátha beesik a 10 III vagy a Zenfone 8 ára annyira hogy meg is tudom venni. IOS-re nem akarok váltani, meg fontos a bővíthetőség és a legalább 2 napos üzemidő.
    Amúgy olyan jó telefonom még egyszer nem lesz mint ez, ezt már beláttam.

    sheratan
    Nekem mondjuk eleve nem gond ha kicsit vaskos, úgy is tok megy rá az meg vastagít rajta. Így kicsit több is nekem mint 10mm. Persze nem 4k-s telepre gondolok, egy 3000 körülivel már nagyon jó üzemidőt tudna futni.
    A gyors töltéssel mondjuk valóban nem számoltam, azt a hőt is lehetne valamilyen szinten csökkenteni kisebb teljesítménnyel. Lehet valamelyest lassabb de cserébe hosszabb lenne az élettartama is, könnyebb is elvezetni.
    Azzal tisztában vagyok hogy egy szűk réteg venne ilyen telefont, de 1-t azért összerakhatnának kisebb példányszámban akár...(XZ1C-ből ha nem is fogyott sok de 1-t sem találni a HA-n, ha mégis akkor azonnal veszik is szóval igény biztos lenne rá)

    Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

Új hozzászólás Aktív témák